آرشیو روزنامه شماره ۴۳۸۱ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۸۱

 • تعهد ایجاد ۱۵۸۰ شغل در همدان

  مجید ملکیان
  دنیای اقتصاد - همدان: مدیرکل اداره بهزیستی استان همدان گفت: سال گذشته با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان توانستیم برای یک‌هزار و ۲۲۲ نفر از مددجویان تحت پوشش بهزیستی اشتغال ایجاد کنیم.
 • نگران کاهش ذخایر انبارهای مواد اولیه‌ایم‌

  دنیای‌اقتصاد – مشهد: رئیس اتاق بازرگانی ایران از احتمال کاهش ذخایر انبارهای مواد اولیه ناشی از مشکلات ارزی تولیدکنندگان اظهار نگرانی کرد.
 • آغاز عملیات گازرسانی به آخرین شهر بدون گاز خراسان جنوبی ‌

  محمد قربانی
  دنیای‌اقتصاد - بیرجند: مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهر خوسف، به‌عنوان آخرین شهر بدون گاز استان و نیز ۲۰۰ روستای استان در سال‌جاری خبر داد. سیدمحمود هاشمی افزود: برای گازرسانی به این شهر و روستاهای یادشده ۱۰۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران هزینه می‌شود.
 • نیروگاه برق چینی‌ها در ماکو به بهره‌برداری رسید‌‏

  بهاره پورعلی
  دنیای اقتصاد – ارومیه : نیروگاه برق ماکو که با مشارکت و سرمایه‌گذاری ۷۰‌درصدی چینی‌ها به انجام رسیده به بهره‌برداری رسید. غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در مراسم بهره‌برداری از این طرح اظهار کرد: ساخت نیروگاه برق ماکو از سال ۱۳۹۴ آغاز شده بود که در مدت حدود سه سال به اتمام رسید. وی افزود: ۷۰‌درصد از سرمایه‌گذاری این نیروگاه با مشارکت چین صورت گرفته و برق تولیدی آن وارد شبکه توزیع برق کشوری شد.سلیمانی تصریح کرد: نیروگاه برق ماکو ۲۰۰ مگاوات تا یک سال و نیم دیگر و ۳۰۰ مگاوات نیز در سه سال آینده تولید برق می‌کند.به گفته وی تا سال ۱۴۰۴ ماکو در تولید برق خودکفا خواهد شد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر