آرشیو روزنامه شماره ۴۳۶۶ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۶۶

 • ثبت ۱۰هزار مجوز سرمایه‌گذاری در خوزستان

  محمد علاف‌پور
  ‌دنیای‌اقتصاد – اهواز : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان گفت: ۱۰ هزار و ۲۸مجوز سرمایه‌گذاری در سامانه پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان ثبت شده است.علی بحرینی اظهار کرد: این تعداد مجوز با ۲۴۶ فرآیند در پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان مورد بررسی قرار گرفتند.وی گفت: این پنجره واحد می‌تواند باعث کاهش تعداد فرآیندهای رسیدگی به مجوزهای سرمایه‌گذاری شود و زمان رسیدگی به این مجوزها نیز در این سامانه مشخص است.
 • نظارت بیشتر بر مصرف جایگاه‌های گاز در گیلان‏

  دنیای اقتصاد – رشت: طرح تهیه و راه‌اندازی سیستم قرائت از راه دور جایگاه‌های CNG با هدف نظارت و کنترل بیشتر مصرف جایگاه‌ها در گیلان راه‌اندازی شد.
 • مشهد از نظر طرح‌های تجاری اشباع‌شده است

  دنیای‌اقتصاد – مشهد: رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد گفت: بسیاری از نقاط مشهد از نظر طرح‌های تجاری اشباع شده و بحثی که اکنون بیشتر از روزهای دیگر مطرح است، موضوع توجه به طرح‌هایی در جهت غنی‌سازی اوقات فراغت و تامین خدمات مورد نیاز برای زائران و مجاوران است.
 • پرواز تبریز- ازمیر و بالعکس از فرودگاه تبریز برقرار شد‏

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز : مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی از برقراری پرواز مسیر ازمیر – تبریز - ازمیر از فرودگاه تبریز خبر داد.
 • اجرای طرح فرهنگی «گنجینه مهربانی» در ورودی غربی پایتخت ‏

  منیژه بازیار
  دنیای اقتصاد – غرب استان تهران : طرح فرهنگی «گنجینه مهربانی» در ورودی غربی پایتخت با هدف ترویج «فرهنگ پسندیده کتاب و کتابخوانی» در ساختمان‌های ستادی و سرای محلات ۱۳گانه منطقه۲۱ اجرا شد.
 • ساخت کاتالیست تزریقی لجن‌های نفتی در پالایشگاه کرمانشاه‌

  الهام اکبری
  دنیای‌اقتصاد- کرمانشاه : رئیس هیات‌مدیره شـرکت پالایش نفــت کرمانشاه گفت: با ساخت انواع کاتالیست‌های تزریقی لجن‌های نفتی توسط این پالایشگاه، این مجموعه به‌عنوان تنها تولیدکننده این محصول در جهان شناخته شد.

بیشتر