آرشیو روزنامه شماره ۴۳۲۷ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۳۲۷

 • شکل حمایت از تولید در خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز : استاندار خوزستان با اشاره به اهمیت حمایت از کالای داخلی گفت: برای حمایت و تقویت تولیدات داخلی گام نخست ایجاد و نهادینه کردن گفتمان این امر و فرهنگ‌سازی است.
 • تولید ۶۰ درصد توتون کشور در استان گلستان ‌

  دنیای اقتصاد – گرگان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در میز کشوری صادرات محصول توتون در استان گلستان گفت: ۶۰ درصد توتون کشور در استان گلستان تولید می‌شود.
 • رفع نشتی بخار والوهای ICV توربین واحد ۴ بخاری نیروگاه شهید رجایی‏

  مهرداد نوری
  دنیای اقتصاد - قزوین : نشتی بخار والوهای کنترلی توربین واحد شماره ۴ بخاری نیروگاه شهید رجایی از سوی کارکنان تعمیرات این شرکت به‌طور کامل رفع شد.
 • اجرای عملیات لوله‌گذاری و خط انتقال آب دراسلامشهر ‌

  لیلا نوری
  دنیای اقتصاد – جنوب غرب استان تهران: با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال عملیات خط انتقال به مخزن زون۲ اسلامشهر در حال انجام است.
 • «رخش خودرو دیزل» تبریز به چرخه تولید بازگشت‏

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز : شرکت خودروسازی رخش خودرو دیزل پس از چهار سال تعطیلی با مالکیت جدید به چرخه تولید بازگشت. به دنبال مشکلات مالی و حقوقی که چند سال پیش گریبان‌گیر این شرکت شده و آن را به تعطیلی کشانده بود، با پیگیری‌های دادگستری آذربایجان شرقی و با مشارکت بخش خصوصی این کارخانه به عرصه تولید بازگشت و کارگران آن دوباره مشغول به‌کار شدند. محمدرضا زنوزی، مالک جدید این واحد تولیدی در مراسم آغاز به‌کار مجدد شرکت «رخش خودرو دیزل» گفت: با توجه به ظرفیت‌های آذربایجان‌شرقی در زمینه قطعه و خودروسازی، به‌زودی شاهد رشد و شکوفایی این شرکت خواهیم بود.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر