آرشیو روزنامه شماره ۴۲۹۰ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۲۹۰

 • فرصت‌های غیرنفتی توسعه خوزستان

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: رسانه‌های استان باید تلاش کنند نگاه مثبتی از خوزستان و میراث فرهنگی و گردشگری آن در کشور و بین کشورهای همسایه ایجاد شود.علیرضا ایزدی اظهار کرد: نخستین مشکل خوزستان نبود تبلیغات و سیاست تبلیغاتی درست برای معرفی این استان است؛ به شکلی که تاکنون نتوانسته‌ایم تصویر مناسبی از این استان در ذهن۸۰ میلیون ایرانی و مردم کشورهای همسایه ایجاد کنیم.وی ادامه داد: خوزستان به جز نفت و خاک نقاط قوت بسیاری دارد که می‌تواند به وسیله آنها در کشور برجسته شود.
 • اجرای ۳ طرح ساختمان عمومی و دولتی در استان گلستان‏

  دنیای اقتصاد- گرگان: مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان از اجرای ۳ طرح ساختمان‌های عمومی و دولتی با اعتبار ۵۸میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال در استان گلستان خبر داد.
 • جابه‌جایی ۱۷ میلیون نفر سفر در بنادر هرمزگان طی ۱۱ ماه گذشته‌

  دنیای اقتصاد – بندرعباس: مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ترابری ۱۷ میلیون و ۱۳۳ هزار نفر سفر دریایی در کارنامه عملیاتی بنادر این استان طی ۱۱ ماه سال‌جاری خبر داد.
 • ۳۳ سامانه هوشمند ثبت تخلفات در آذربایجان‌غربی افتتاح شد

  بهاره پورعلی
  دنیای اقتصاد – ارومیه: با حضور معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی ۳۳ سامانه هوشمند ثبت تخلفات عبور و مرور جاده‌ای در آذربایجان غربی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.این سامانه‌ها با هدف بهبود شاخصه‌های ایمنی در جاده‌های استان و کاهش میزان تخلفات سرعت و سوانح رانندگی به بهره‌برداری رسید. معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در مراسم بهره‌برداری از این سامانه‌ها گفت: هدف از اجرای این طرح‌ها صیانت از جان مردم است.تقی کهوریان با اشاره به سهم ۷۰ درصدی عامل انسانی در بروز سوانح رانندگی اظهار کرد: بهره‌برداری از سامانه‌های هوشمند ثبت تخلفات عبور و مرور جاده‌ای در بازدارندگی مردم از انجام تخلفات رانندگی، کنترل سرعت و سبقت غیرمجاز تاثیر بسزایی خواهد داشت.
 • ثبت ساختمان تاریخی سیلوی تبریز در فهرست آثار ملی ‌

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: ساختمان تاریخی سیلوی گندم تبریز در شاخه میراث صنعتی در فهرست آثار ملی ثبت شد.
 • خشکسالی؛ عامل اصلی تخلیه روستاهای سمنان ‏

  دنیای اقتصاد – سمنان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان گفت: دست کم ۶۰ هزار تن در روستاهای این استان با مشکل تامین آب مواجه هستند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر