آرشیو روزنامه شماره ۴۲۴۱ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۲۴۱

 • هشدار آبی به کشاورزان جنوبی

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز: رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه رتبه تاثیرگذاری استان خوزستان در اقتصاد کشور قابل‌توجه است، گفت: خوزستان از استعدادهای بی‌بدیل و ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای برخوردار است و تنها استانی است که سه اتاق بازرگانی دارد.غلامحسین شافعی اظهار کرد: این استان در حوزه‌های نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، کشاورزی، ترانزیت و راه‌های ارتباطی دارای موقعیت‌های قابل‌ملاحظه‌ای است.
 • آغاز اجرای خط اتیلن از میاندوآب به تبریز

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد– تبریز: عملیات اجرایی ساخت و لوله‌گذاری خط اتیلن غرب کشور از میاندوآب به پتروشیمی تبریز با حضور مسوولان استان آغاز شد. این طرح به طول ۱۵۴ کیلومتر و ظرفیت انتقال سالانه ۲۰۰هزار تن اتیلن، با سرمایه‌گذاری بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان اجرا می‌شود.
 • ذخیره ۸۰۰ تن سیب و پرتقال در سمنان برای تنظیم بازار شب عید

  دنیای اقتصاد– سمنان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی سمنان گفت: بیش از ۵۰۰ تن پرتقال از استان‌های گلستان، گیلان و مازندران برای تنظیم قیمت بازار شب عید سمنان خریداری شده است. سید حسن میرعماد در نشست تنظیم بازار سمنان افزود: همچنین ۳۰۰ تن سیب دماوند هم در سردخانه‌های استان ذخیره‌شده که با شروع طرح عیدانه، بین اقشار مردم توزیع می‌شود.
 • عمده آلاینده‌های نفتی در قالب طرح‌ آماک رفع شد

  دنیای اقتصاد – اهواز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: با اجرای طرح آماک افزون بر ۹۰درصد آلاینده‌های گازی این شرکت در حوزه عملیاتی اهواز، مارون، کوپال و منصوری جمع‌آوری شده است.
 • صدور کارت الکترونیک برای ۵۰ هزار مرزنشین آذربایجان غربی

  بهاره پورعلی
  دنیای اقتصاد – ارومیه: استاندار آذربایجان غربی از صدور کارت الکترونیک برای ۵۰ هزار نفر از مرزنشینان شهرستان‌های سردشت و پیرانشهر خبر داد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر