آرشیو روزنامه شماره ۴۱۹۲ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۱۹۲

 • صدور کالا از انزلی در «زمین مشترک»

  دنیای اقتصاد– رشت: با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای بین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لوتوس، با تخصیص ۲۰ هکتار از اراضی منطقه ویژه آستراخان به شرکت‌های ایرانی، این منطقه به مرکز پردازش کالاهای نیمه ساخته و صادرات محصولات ایرانی به کشورهای اورآسیا تبدیل می‌شود.
 • لزوم گسترش همکاری‌های آذربایجان شرقی و امیلیا رومانیای ایتالیا

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز : در دیدار هیات اقتصادی استان امیلیا رومانیای ایتالیا با معاون استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت همکاری دو طرفه در زمینه‌های صنعتی، کشاورزی، فرهنگی، علمی و گردشگری تاکید شد.
 • پیشرفت ۸۵ درصدی طرح آبرسانی غدیر

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز: رئیس سازمان آب و برق خوزستان گفت: در سه سال اخیر تاکنون پیشرفت طرح آبرسانی غدیر به ٨٥ درصد رسیده است. محمدرضا شمسایی اظهار کرد: اجرای طرح آبرسانی غدیر به عنوان بزرگ‌ترین طرح آبرسانی کشور از سال ١٣٨٦ آغاز شد که تا سال ۹۳، کمتر از ٣٠ درصد پیشرفت داشت.وی افزود: در سه سال اخیر پیشرفت طرح به ٨٥ درصد رسیده به طوری که اکنون در دشت آزادگان که بخشی از طرح است، بخش عمده کار آبرسانی در حال اتمام است.
 • ارزیابی گواهی تعهد به تعالی سازمانی اروپا در فولاد هرمزگان

  دنیای اقتصاد – بندرعباس: ارزیابی گواهی تعهد به تعالی سازمانی اروپا (EFQM) در شرکت فولاد هرمزگان با حضور مدیرعامل و معاونان این شرکت برگزار شد. حرکت در مسیر تعالی سازمانی و آشنایی با الگوهای روز دنیا در زمینه تعالی یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است. مدل تعالی سازمانی با به تصویر کشیدن یک سازمان متعالی این امکان را فراهم می‌کند تا سازمان‌ها در مقایسه خود با این مدل، سرآمدی خود را محک زده و از طریق یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر، به بازنگری در وضع موجود و برنامه‌ریزی بهبود اهتمام ورزند. ارزیابی با حضور مدیران، معاونان و مدیرعامل از سوی ارزیابان EFQM اروپا از دو کشور هلند و ترکیه برگزار شد که نتیجه آن به‌زودی از سوی بنیاد EFQM اروپا اعلام خواهد شد.

بیشتر