آرشیو روزنامه شماره ۴۱۷۵ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۱۷۵

 • روشن شدن مشعل گاز در روستاهای مازندران

  رقيه سامع
  دنیای اقتصاد - ساري: با اعتبار ۶۷میلیارد ریالی مشعل گاز در ۶ روستای بخش هزارجریب نکاء و بهشهر با حضور استاندار مازندران در روستای خرم چماز روشن شد.
 • حضور ۱۶۰ واحد تولیدی قزوین در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی

  مهرداد نوری
  دنیای اقتصاد - قزوین: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در نیمه نخست سال‌جاری بیش از ۱۶۰ واحد تولیدی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی شرکت کردند.
 • جمع‌آوری روزانه ۷۲۰ میلیون فوت مکعب گازهای همراه نفت

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب هدف از امضای تفاهم‌نامه همکاری با شرکت آنسالدو انرژیا ایتالیا را جلوگیری از سوختن روزانه ۷۲۰میلیون فوت مکعب گازهای همراه نفت و نوسازی تجهیزات و تاسیسات قدیمی اعلام کرد. بیژن عالیپور گفت: شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در پنج استان کشور فعالیت دارد و ۸۳ درصد از نفت و ۱۶ درصد از گاز کشور را تولید و خوراک همه مجتمع‌های پتروشیمی استان خوزستان را تامین می‌کند. وی با بیان اینکه این شرکت در ۴۰۰هزار کیلومتر مساحت بیش از ۳۰ هزار کیلومتر خطوط لوله دارد، تصریح کرد: ۹۸ درصد از تاسیسات و تجهیزات ما مربوط به سال‌های ۱۳۴۰ تا ۱۳۵۰ شمسی است که اکنون فرسوده هستند و احتیاج به نوسازی دارند.
 • شست‌وشوی شبکه خطوط انتقال آب شرب در اسلام‌آباد غرب

  الهام اکبری
  دنیای اقتصاد – کرمانشاه: مدیر امور آبفای اسلام‌آباد غرب از شست‌وشوی شبکه توزیع و خطوط انتقال آب شرب در اسلام‌آباد غرب خبرداد.
 • خط آهن میانه-تبریز با همکاری آلمانی‌ها برقی می‌شود

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد – تبریز : معاون فنی و امور زیربنایی شرکت راه‌آهن از مذاکره با آلمانی‌ها برای تامین منابع مالی مورد نیاز به‌منظور برقی کردن خط آهن میانه-تبریز خبر داد.
 • ایجاد دو مرکز جامع توانبخشی ناشنوایان در شیراز

  محمد صداقت
  دنياي اقتصاد– شيراز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان فارس از ایجاد دو مرکز جامع توانبخشی پیشگیری و مداخلات درمانی ناشنوایان با اعتبار ۵ میلیارد تومان در باغ جنت و نیز در جنب بیمارستان شهید فقیهی این دانشگاه در شیراز خبر داد.

بیشتر