آرشیو روزنامه شماره ۴۱۶۷ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۱۶۷

 • تحقق ۱۰۴ درصد درآمدهای عمومی یزد

  محبوبه مظفری
  دنیای اقتصاد- یزد: نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از تحقق ۱۰۴ درصدی درآمدهای عمومی استان در چهار سال دولت یازدهم خبر داد و گفت: ۹۵درصد درآمدهای استان از محل مالیات تامین می‌شود که بخش قابل توجه آن را واحدهای بزرگ معدنی و صنعتی پرداخت می‌کنند. علی نمازی افزود: سال گذشته ۱۲هزار و ۷۰۰میلیارد ریال درآمد از بخش‌های مختلف استان وصول شد.
 • گازرسانی به ۷۵۰ روستای آذربایجان شرقی

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای اقتصاد– تبریز: مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی با بیان اینکه ۱۷۷۴ روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند، گفت: ۷۵۰ روستای استان در دولت یازدهم به شبکه گاز متصل شدند. سیدرضا توحیدی از گازرسانی به ۷۸ روستای استان با اعتبار ۱۵۹ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال در نیمه نخست سال‌جاری خبرداد و گفت: گازرسانی به ۲۴۱ روستای استان در حال اجرا است.
 • ارتقای نظام شهری نیازمند توقف توسعه پیرامون شهرها است

  دنیای اقتصاد – اصفهان: وزیر راه و شهرسازی در سفر به اصفهان برخی طرح‌های عمرانی را افتتاح و از دیگر طرح‌ها دیدن کرد.
 • نگهداری جاده‌های قزوین ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

  مهرداد نوری
  دنیای اقتصاد – قزوین: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قزوین گفت: راه‌های مواصلاتی استان قزوین بیش از ۱۲ هزار میلیارد تومان ارزش دارد که برای نگهداری از آنها سالانه ۵۰۰ میلیارد تومان نیاز داریم.
 • صدور مجوز ساخت نخستین واحد پتروشیمی ایذه

  محمد علاف‌پور
  دنیای اقتصاد – اهواز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از صدور مجوز احداث واحد پتروشیمی با سرمایه‌گذاری اولیه ۲/ ۱ میلیارد دلار در ایذه خبر داد. نورالله حسن‌زاده اظهار کرد: یکی از مواردی که برای توسعه شهرستان‌های شمال شرقی خوزستان پیش‌بینی می‌شود، توسعه صنعت پتروشیمی در آن مناطق با توجه به امکانات و ظرفیت‌ها است که مورد توجه سازمان صنعت، معدن و تجارت است.

بیشتر