شماره روزنامه ۴۴۲۸
|
آرشیو روزنامه شماره ۴۴۲۸ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۴۲۸

 • تعطیلی سه ماهه نیروگاه سد مارون

  محمد علاف‌پور
  دنیای‌اقتصاد – اهواز : معاون شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه‌های آبیاری مارون گفت: با کاهش ذخایر آبی سد مارون، تولید انرژی در این سد از حدود سه ماه پیش متوقف شده است.
 • منطقه آزاد ماکو به هاب صنعتی و کشاورزی تبدیل می‌شود

  بهاره پورعلی
  دنیای‌اقتصاد – ارومیه : مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری‌صنعتی ماکو گفت: در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سرمایه‌گذاری‌های بی‌نظیری در منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو شکل گرفته است.غلامرضا سلیمانی به تاثیر این منطقه آزاد در اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت: طی پنج سال گذشته از تاسیس، ۶۰ کیلومتر راه و آزادراه در این منطقه احداث شده است.
 • راه‌اندازی کارخانه ذوب مس سونگون

  رعنا نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز : استاندار آذربایجان‌‌شرقی گفت: کارخانه ذوب در مجتمع مس سونگون ورزقان به زودی راه‌اندازی می‌شود تا پس از سال‌ها از خروج و انتقال کنسانتره این معدن به کرمان جلوگیری شود.
 • ۶۰۴ هزارتن گندم در آذربایجان‌شرقی خرید تضمینی شد

  سیما نیک‌رفتار
  دنیای‌اقتصاد – تبریز: رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌شرقی گفت: تاکنون ۵۷۸ هزار و ۱۰۰تن گندم مازاد بر نیاز و ۲۵ هزار و ۹۲۷ تن بذر مصرفی کشاورزی از گندم‌کاران استان خریداری شده است. اکبر فتحی در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان با اعلام اینکه بیش از نیمی از بهای گندم خریداری شده به کشاورزان پرداخت شده است، اظهار امیدواری کرد: تا پایان شهریور بقیه ارزش ریالی گندم خریداری شده به گندم کاران زحمتکش پرداخت شود.
 • شناسایی ۸ خوشه صنعتی در قزوین

  مهرداد نوری
  دنیای‌اقتصاد – قزوین : مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین از شناسایی هشت خوشه صنعتی در استان قزوین خبر داد.
 • تخلیه و بارگیری ۳۲ میلیون تن کالا در بندر شهید رجایی

  دنیای اقتصاد – بندرعباس: مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تخلیه و بارگیری ۳۲ میلیون تن انواع کالا و کاهش ۵۲ درصدی حجم واردات فرآورده‌های نفتی در بندر شهید رجایی طی پنج ماه اخیر خبر داد.

بیشتر