آرشیو روزنامه شماره ۴۹۲۴ دنیای اقتصاد

اخبار استان‌ها - روزنامه شماره ۴۹۲۴

 • تحقق ارتقای کیفیت ارزیابی منطقه آزاد قشم با ارائه خدمات مطلوب

  دنیای‌اقتصاد- بندرعباس: رئیس هیات‌مدیره و ‌مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ارتقای کیفیت ارزیابی از منطقه آزاد قشم در کشور با ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و مسافران محقق می‌شود. حمیدرضا مومنی، رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با رضا مدرس، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان و‌ میرهاشم خواستار، فرماندار بندر خمیر به‌منظور بررسی تعاملات دو‌سویه و گسترش همکاری‌های فی‌مابین با حضور جمعی از مشاوران، معاونان و مدیران این منطقه آزاد دیدار کرد. حمیدرضا مومنی، رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه با تاکید بر لزوم ارتقای خدمات در بنادر پهل- لافت، شهید ذاکری و فرودگاه بین‌المللی قشم و توسعه این مبادی ورودی گفت: منطقه آزاد قشم از این سه مبدأ توسط گردشگران و مسافرانی که وارد جزیره می‌شوند، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و ارتقای سطح خدمات و برنامه‌ریزی برای توسعه این مناطق یکی از مهم‌ترین سیاست‌های این سازمان است.
 • نیمه نخست ۱۴۰۰، گلستان سبز می‌شود

  دنیای اقتصاد – گرگان: مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان به برنامه‌های سال ۹۹ این شرکت اشاره کرد و گفت: باتوجه به اینکه امسال، سال جهش تولید نامگذاری شده، ما تلاش خود را بر گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی گذاشتیم؛ یعنی اولویت نخست ما در سال جاری، گازرسانی به این بخش است. محمد رحیم رحیمی ادامه داد: به همین منظور، ۱۶۵ واحد صنعتی و تولیدی را در دستور کار گازرسانی قرار دادیم که با این کار، ۳۰ هزار مترمکعب برساعت گاز طبیعی جانشین سوخت مایع می‌شود. رحیمی افزود: در حوزه گازرسانی روستایی نیز، ۲۲ روستا را برای گازرسانی در حال اجرا داریم و این در حالی است که ۳۰ روستای دیگر را هم برنامه‌ریزی کرده‌ایم که امید است امسال بتوانیم تا حد امکان، گازرسانی را در حوزه روستاها، انجام دهیم. مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با بیان اینکه استان ما تا پایان سال جاری یا نیمه نخست سال ۱۴۰۰، سبز خواهد شد، گفت: این در حالی است که ۳۰۰ کیلومتر شبکه‌گذاری، ۵۷۰۰ انشعاب و افزودن ۱۶ هزار مشترک به جمع خانواده بزرگ گاز در دستور کار سال ۹۹ است.
 • ۷۱۰ میلیون دلار کالا از گمرکات آذربایجان شرقی صادر شد

  دنیای‌اقتصاد- تبریز – رامین نیک‌رفتار: ناظر گمرکات آذربایجان شرقی از صادرات ۷۱۰ میلیون دلاری گمرکات استان در سه ماه اول سالجاری خبر داد. لیلی اورنگی با اعلام این خبر اظهار کرد: طی سه ماه نخست سالجاری در مجموع بیش از ۴۱۷ هزار تن کالا به ارزش بیش از ۷۱۰ میلیون دلار از گمرکات استان به خارج از کشور صادر شده است.
 • برپایی نمایشگاه قطعات خودرو در اصفهان

  دنیای اقتصاد- اصفهان: مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو با حضور شرکت‌های برجسته کشور در اصفهان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان زمان برگزاری این نمایشگاه را ۱۶ تا ۲۰ تیر اعلام کرد و گفت: بیش از ۷۵ شرکت معتبر و فعال از استان‌های اصفهان، تهران، گیلان، مازندران، البرز، فارس، خراسان رضوی، مرکزی، آذربایجان شرقی و کردستان در شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودروی اصفهان حضور خواهند داشت. وی با بیان اینکه نمایشگاه قطعات خودروی امسال اصفهان در مساحتی بالغ بر ۸هزار مترمربع و در قالب سه سالن نمایشگاهی برپا می‌شود، افزود: شرکت‌های فعال در حوزه طراحی و تولید قطعات خودرو، فعالان حوزه واردات، توزیع و فروش قطعات خودرو، ارائه‌کنندگان خدمات آموزشی در زمینه خودرو و تعمیرات و اپلیکیشن‌های خدماتی خودرو در این نمایشگاه به ارائه توانمندی‌های خود پرداخته‌اند.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر