• مراحل فروش خودرو کارکرده

  فروش خودرو به بالاترین قیمت با یک بار مراجعه, خودرو ۴۵
 • هسته خرما آسیاب کردیم و پولدار شدیم!

  تا به امروز چند خرما به دهان گذاشتید و بعد از خوردن، هسته‌‌ بی‌نوایش را پرت کرده‌اید توی زباله‌ها؟ تقریبا همه‌ ایرانی‌ها در عمرشان به وفور خرما خورده‌اند، اما کمتر کسی از خواص و ارزش هسته خرما با خبر است.
 • بازار خراب نیست، تکنیک‌های بازاریابی نوین نیاز است!

  امروزه که همه چیز به سرعت در حال پیشرفت و تغییر است، امر بازاریابی نیز روز به روز گسترده‌تر و پیچیده‌تر از قبل می‌شود. این روزها، دیگر روش‌‌های بازاریابی سنتی که تاکید اصلی آنها بر فروش محصول بود، کارساز نیستند. علم بازاریابی نوین به این نکته اشاره دارد که شما در هر کسب و کاری که باشید، برای حفظ جایگاه خود نیازمند پیشروی با نگرش‌های روز جهان هستید. هرگز نمی‌توان انتظار داشت استراتژی‌هایی که تا چند سال پیش برای موفقیت در کسب و کارها موثر بودند، اکنون نیز به همان میزان کارآمد باشند. اجازه دهید کمی ملموس‌تر این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.
 • آغاز پذیرش دوره‌های MBA و DBA در دانشگاه تهران

  امروزه صاحب نظران حوزه مدیریت براین باورند که نیروی انسانی به عنوان اصلی‌ترین دارایی سازمان‌ها و به عنوان مزیت رقابتی نیز مطرح است.
 • آغاز پذیرش دوره حرفه‌ای POST DBA دانشگاه تربیت مدرس

  مشهور است که می گویند یادگیری هیچگاه پایان نمی یابد، زیرا زندگی هر روز درسی تازه برای آموختن دارد. در زندگی سازمانی و مدیریت بر انسان ها آن گفته مشهور حتی پررنگ هم می شود؛ در مدیریت سازمان ها چه بسا هر لحظه حرف و بحث تازه ای ظاهر می شود که باید درباره آن آموخت و یاد گرفت.
 • تجربه شیرین زیارت مشهد مقدس در نوروز ۹۹

  مشهد مقدس، شهری که حیاتش را در استان بزرگ خراسان آغاز کرد. این استان پیش از ورود اسلام، ماهیتی استراتژیک و مهم در منطقه داشت. شهر مقدس مشهد، همپای شهرهای مهم دیگری مانند تبریز، اصفهان و شیراز، تاثیراتی به سزا در ورق خوردن تاریخ ایران داشته است و در حال حاضر، جدا از فعالیت های بی شمار در زمینه های کشاورزی و صنعتی، یکی از قطب های گردشگری مهم ایران نیز به حساب می آید و هر فصل، میزبان مسافران بسیاری از سراسر جهان است.
 • اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ چگونه است؟

  برای کسانی که به دنبال به دست آوردن اطلاعات کاملی برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری استرالیا و نهایتا مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری هستند، در ادامه اطلاعاتی که شامل آخرین آپدیت‌های این نوع ویزای استرالیا در سال ۲۰۲۰ است برای سرمایه گذاران به منظور ارزیابی دقیق‌تر نسبت به این موضع آمده است.
 • "کسرا" به عنوان حامی هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات ایران

  شرکت کسرا به عنوان حامی ویژه هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در تاریخ ۲۹ دی ماه ۱۳۹۸ که در سالن همایش های وزارت کشور تشکیل شد میزبانی مدعوین و بازدیدکنندگان همایش را در غرفه خود عهده دار بود .
 • آیا می‌دانید منطقه آزاد تجاری تهران کجاست؟

  با پیشنهاد سازمان مناطق آزاد و موافقت رئیس‌جمهور و هیئت دولت، در جنوب شهر تهران منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی ایجاد شده است. مناطق آزاد تجاری معمولاً در کنار بندرهای هر کشور به‌ منظور توسعه صادرات و آزادیِ عمل فعالین اقتصادی ایجاد می‌شوند. معافیت از قوانین گمرکی و مالیاتی مهم‌ترین ویژگی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی است.
 • سفری فراموش نشدنی، با اقامت در شگفت انگیز ترین هتل های ساحلی جزیره کیش!

  اگر دلتان سفر می خواهد و به دنبال گزینه ای مناسب برای یک سفر زمستانی هستید و به دنبال مقصدی گرم می گردید، پیشنهاد می کنیم تا کیش را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنید.
 • تجدید ارزیابی شهداب چقدر خواهد بود؟

  شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان هفته گذشته اطلاعیه ای را روانه سامانه کدال کرد که نشان دهنده قصد این شرکت برای افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها است.
 • بهترین ایرباس های دنیا در پروازهای داخلی ایران!

  هواپیماهای مختلفی در ایران پرواز می کنند اما از معروف ترین های آنان می توانیم به ایرباس اشاره کنیم. شرکت اروپایی ایرباس (Airbus) یکی از غول های صنعت هواپیماسازی جهان است که بیشتر محبوبیت آن به خاطر ساخت هواپیماهایی مدرن و پیشگام با تکنولوژی هواپیماسازی است.
 • تحلیل تکنیکال غشهداب

  شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان در سال ۱۳۶۹ بصورت سهامی خاص تاسیس و در سال ۱۳۹۲ به سهامی عام تبدیل گردید. این شرکت در حال حاضر یکی از واحدهای فرعی شرکت گروه کارخانه جات صنعتی تبرک می باشد.
 • بهترین روش برای پیدا کردن شغل کدام است؟

  در زمانی نه چندان دور بسیاری از کارجویان برای پیدا کردن شغل از روش‌های سنتی مثل مراجعه به قسمت نیازمندی‌های روزنامه‌های پرتیراژ استفاده می‌کردند.
 • راهنمای خرید قایق بادی و مبل بادی اینتکس

  اطلاعات درباره فروشگاه اینتکس و نمایندگی محصولات بادی در ایران

بیشتر