به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن، در این رویداد پیمان باغچه‌سرا مدیرعامل شرکت آسان سرمایه ‌‌گستر ایرانیان (آی‌‌بی‌‌شاپ) ضمن تشریح برنامه‌‌های آی‌‌بی‌‌شاپ برای سرمایه‌گذاران، بر تقویت فعالیت‌‌های آی‌بی‌شاپ در استان فارس تاکید کرد.

پیمان باغچه‌‌سرا با ابراز امیدواری درخصوص آینده سرمایه‌گذاری از بستر آی‌بی‌‌شاپ عنوان کرد: رکود و تورم دو عنصر و عامل تهدید برای سرمایه‌‌ است که با سرمایه‌گذاری دقیق و حساب‌شده از طریق شرکت‌های معتبر و متخصص سرمایه‌گذاری نه تنها می‌توان از عوارض تورم یا رکود اقتصادی جلوگیری کرد، بلکه می‌توان نرخ سوددهی سرمایه‌‌ها را در تراز قابل قبولی تثبیت کرد.

وی در این نشست‌‌ها ضمن ارائه مشوق‌‌های توجیه‌‌پذیر درخصوص سرمایه‌گذاری، راهکارهای عملی برای جذب بیشتر سرمایه‌‌ها و هدف‌‌گذاری دقیق در این زمینه را با صاحبان سرمایه در میان گذاشت.

در ادامه نشست، مدیران آی‌بی‌شاپ با سرمایه‌گذاران استان فارس، مجتبی فنائی، مدیر شعبه سوپرمارکت مالی آی‌‌بی‌‌شاپ در شیراز ضمن معرفی خدمات و محصولات آی‌‌بی‌‌شاپ، مزیت‌های سرمایه‌گذاری در صندوق طلای تابان تمدن و صندوق تداوم اطمینان تمدن را برای سرمایه‌گذاران تشریح کرد.

در این رویداد فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران نیز طی گفت‌‌وگوی صمیمانه به بیان دغدغه‌ها و مسائل پیش روی آینده سرمایه‌گذاری پرداختند.