تهدیدهای ارتش اسرائیل جواب نداد/ غزه تخلیه نشد

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) ضمن اشاره به مقاومت ساکنان غزه در برابر درخواست رژیم صهیونیستی برای تخلیه بخش‌هایی از شهر غزه، تاکید کرد که دشمن موفق به متزلزل کردن عزم و اراده ساکنان این باریکه نشد.

براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما» در این بیانیه همچنین آمده است: مردم ما در برابر کمپین‌های فشار و ارعاب که خواستار ترک سرزمین خود در سرتاسر نوار غزه بودند، تسلیم نشدند.

در ادامه این بیانیه جنبش حماس آمده است: دشمن نتوانست عزم و اراده مردم ما را بشکند و و همچنین موفق به دستیابی به هیچ یک از اهداف جنایتکارانه خود نشد.

خبر مرتبط
معامله کلان این کشور با اسرائیل در بحبوحه جنگ غزه

یک رسانه چاپ اراضی اشغالی فاش ساخت که مراکش قصد دارد در یک معامله کلان یک ماهواره جاسوسی از تل آویو خریداری کند.

پثیشتر رسانه‌های فلسطینی با انتشار تصویری از اعلامیه‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی روی شهر غزه انداخته بود، گزارش دادند ارتش در این اعلامیه‌ها از ساکنان مناطق شهر غزه خواسته به سمت جنوب حرکت کنند و آن را «منطقه جنگی خطرناک» خوانده است.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد: ارتش اعلامیه‌هایی را روی شهر غزه انداخته که از ساکنان شهر می‌خواهند به منطقه دیرالبلح بروند.

اما مردم شهر غزه درخواست‌های اشغالگران برای ترک خانه‌های خود و ترک شهر را رد می‌کنند.

این در حالی است که ارتش اشغالگر در بیانیه‌ای ادعا کرده است: «نیروهای ارتش اسرائیل به عملیات خود در منطقه شهر غزه ادامه دادند و در طول شب عملیات علیه نیروهای حماس و جهاد اسلامی که در داخل مقر آنروا در این منطقه فعالیت می‌کردند، انجام دادند.»

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.