رگبار و وزش باد شدید در راه تهران/ دما افزایش می یابد

براساس تحلیل الگوهای همدیدی و بررسی نقشه‌های پیش‌یابی، طی پنج روز آینده آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری، در ساعات بعد از ظهر و شب همراه با افزایش ابر و سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود. طی این مدت در برخی مناطق استان به‌ویژه نیمه شمالی و ارتفاعات گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید لحظه‌ای در نواحی مستعد بارش تگرگ و در پاره‌ای نقاط به‌ویژه نیمه جنوبی و غرب استان در بعضی ساعات وزش باد شدید، گاهی همراه با خیزش گرد و خاک و کاهش موقت کیفیت هوا مورد انتظار است.

از امروز تا روز جمعه (۴ تا ۸ تیرماه)افزایش نسبی دما در بیشتر مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۷ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

خبر مرتبط
تهران و کاتماندو خواهرخوانده می شوند؟+ عکس

سرکنسول کشور نپال در دیدار از تهران و منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد پیشنهاد داد تا پیمان خواهر خواندگی میان تهران و کاتماندو منعقد شود که این پیشنهاد قرار شد از سوی مدیریت شهری تهران و دستگاه دیپلماسی کشورمان پیگیری شود.

آسمان تهران فردا و پس فردا( ۵ و ۶ ‌تیرماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری، در بعضی ساعت‌ها افزایش ابر و وزش باد شدید،گاهی رگبار و رعد و برق، وزش باد و گرد و خاک با بیشترین و کمترین دمای ۳۷ و ۲۸ درجه سانتیگراد و ۳۷ و ۲۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.