آمار بی‌سابقه تلفات سنگین ارتش اسرائیل در جنگ غزه

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با ارائه آماری جدید، به تلفات سنگین ارتش این رژیم در جریان جنگ غزه اذعان کردند.

المیادین گزارش داد، رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که از آغاز جنگ این رژیم علیه نوار غزه در هفتم اکتبر سال گذشته میلادی و همچنین در جریان جنگ در نوار مرزی فلسطین اشغالی با لبنان ۲۰ هزار نظامی ارتش رژیم صهیونیستی زخمی شده‌اند.

این رسانه‌ها زخمی‌شدن این شمار از نظامیان صهیونیست را عددی بی‌سابقه و بالا توصیف کردند.

همچنین رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که در میان این ۲۰ هزار نظامی صهیونیستِ زخمی‌شده، ۸۲۹۸ نظامی به عنوان معلول رده‌بندی شده‌اند.

خبر مرتبط
هشدار یمن به متجاوزان/بدون مجازات نخواهید ماند!

شورای عالی سیاسی یمن وابسته به جنبش انصارالله اعلام کرد تجاوزات اخیر آمریکایی-انگلیسی-صهیونیستی در مناطق مختلف یمن بدون مجازات نخواهد ماند.

علاوه بر این شبکه تلویزیونی صهیونیستی «کان» نیز در گزارشی دیگر اذعان کرد که رژیم صهیونیستی وارد یک جنگ فرسایشی چند جبهه‌ای شده است.

کمی پیش‌تر نیز رسانه‌های رژیم صهیونیستی به پایین‌بودن نسبت میزان باورپذیری اخبار و تهدیدهای اعلامی از سوی رژیم صهیونیستی اذعان کردند.

این رسانه‌ها اعلام کردند که تنها ۲۰ درصد از خبرها و تهدیدهای اعلامی از سوی رژیم صهیونیستی باور پذیر است. این در حالی است که مطابق گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی میزان این نسبت در مورد حزب‌الله لبنان ۸۰ درصد است.

همچنین رسانه‌های رژیم صهیونیستی در انتقاد نسبت به سخنان «دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش این رژیم اعلام کردند: ارتش، ارتش دفاع از کابینه است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.