دلار در یک قدمی کانال جدید

به گزارش اقتصادنیوز، این روزها اخبار و سیگنال های سیاسی یکی از مولفه هایی مهمی است که از سوی معامله گران ارزی مورد توجه قرار گرفته است.از یکسو ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، آغاز شده و معامله‌گران چشم انتظار ترکیب جدید دولت و کابینه چهاردهم هستند. از سوی دیگر شمارش معکوس برای برگزاری جلسه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به صدا در آمده است؛ نشست به دلیل موضوعش یعنی برنامه هسته‌ای ایران و همچنین گمانه‌های موجود در زمینه احتمال صدور قطعنامه ضد ایرانی از یک سد و اختلاف نظر ایالات متحده و تروئیکای اروپایی از سوی دیگر، به موضوع مورد توجه  رسانه ها و بازیگران ارزی تبدیل شده است. 

در این شرایط نگاهی به سرنوشت دلار هرات و درهم امارات در روز پنجشنبه هفته قبل حکایت از نوسان محدود قیمت ها دارد. نرخ دلار هرات امروز در حدود ۵۸ هزارو ۶۵۰ تومان و درهم نیز در حول و حوش ۱۶ هزارو ۵۰ تومان نوسان داد.اما بر اساس آنچه که معامله گران ادعا کرده اند در معاملات پشت خطی روز جمعه قیمت دلار هرات به ۵۸ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. 

مشروح این گزارش را در اقتصادنیوز با تیتر «قیمت دلار در یک قدمی کانال جدید / تداوم رشد حلزونی دلار در بازار رسمی / پیش بینی قیمت دلار امروز 12 خرداد1403» بخوانید.

 

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.