برنامه ویژه «پل طبیعت» تهران به مناسبت سال نو

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد گفت: «پل طبیعت» امشب به مناسبت سال نو ساعت ۲۳:۰۰ نورافشانی ویژه و خاص می‌شود.

محمدحسین حجازی گفت: نورافشانی در پل طبیعت که به صورت زنده قرار است از شبکه سه سیما پخش شود در شبکه‌های اجتماعی نیز به صورت زنده پوشش داده خواهد شد.

وی افزود: علاقمندان برای حضور در این جشن نورافشانی می‌توانند به آدرس بزرگراه حقانی، بعد از چهار راه جهان کودک، خیابان شهیدی، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، پل طبیعت مراجعه کنند و از نزدیک این رویداد زیبا را نظاره‌گر باشند.

خبر مرتبط
خبر خوش برای تهرانی‌ها در آخرین روز سال 1402

شاخص عددی کیفیت هوای تهران روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲: در پایتخت روی عدد ۷۵ است و هوا در وضعیت قابل قبول یا همان سالم قرار دارد.

حجازی ادامه داد: بهره‌برداری از کارت گردشگری تهران دینی، بهره‌برداری از نخستین ایستگاه گردشگری هوشمند، برگزاری تورهای مشترک گردشگری، برگزاری تورهای پیاده‌روی، ویژه برنامه موزه نادر ابراهیمی، ویژه برنامه چشم پرچم، برپایی نمایشگاه صنایع دستی، افطاری ساده، تور تخصصی پرنده‌نگری برای نخستین بار در تپه‌های عباس‌آباد، ارائه بسته گردشگری به تور اپراتورهای تهرانگردی و اجرای فرش گل سرفصل‌های برنامه‌های نوروز ۱۴۰۰ محسوب می‌شود.

به گزارش شهر، وی اظهار کرد: در آینده نزدیک استقرار تاکسی گردشگری سبز، برگزاری بزرگترین رویداد گردشگری شهری با مشارکت سازمان جهانی گردشگری، از برنامه‌هایی است که در آینده نزدیک در این مجموعه آغاز خواهد شد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.