مدارس 2 استان دیگر فردا تعطیل شد

صالح بهرام‌پور، مدیر آموزش و پرورش کیش اعلام کرد: به دلیل شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، فردا ۱۲ اسفندماه تمامی مدارس کیش تعطیل است.

 دوازدهمین دوره انتخابات مجلس و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری تا ساعت ۲۴ امشب تمدید شد.

۲۸ شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری آرای مردم در جزیره کیش را جمع آوری می‌کنند.

براساس اعلام نهایی ستاد انتخابات کشور سه نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری و ۲۱ نامزد انتخاباتی مجلس از این حوزه انتخابیه تایید صلاحیت شدند.

خبر مرتبط
تعطیلی مدارس شعب اخذ رای در تهران

مدارس استان تهران که شعب اخذ رای بودند، روز شنبه تعطیل است.

همچنین حامد فتوحی، دبیر ستاد انتخابات استان قزوین شامگاه جمعه در محل ستاد انتخابات استان قزوین و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس پیشنهاد این ستاد، علاوه بر تعطیلی مدارس استان، دستگاه های اجرایی نیز با سه ساعت تاخیر فعالیت روزانه خود را آغاز می کنند.

به گفته دبیر ستاد انتخابات استان قزوین، بانک ها و دستگاه های خدمات رسان استثنا بوده و طبق ساعت مقرر کارشان سرکارشان باید حضور پیدا کنند.

فتوحی همچنین با اشاره به زمان پایان رای گیری نیز خاطرنشان کرد: شعب اخذ رای در شهرستان های قزوین، آبیک و البرز تا ساعت ۲۲ و در شهرستان های بویین زهرا و آوج نیز پایان کار شعب ساعت ۲۳ با نظر استانداری قزوین تمدید شده است.

خبر مرتبط
تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی ۲۲ شهرستان این استان

فعالیت آموزشی مدارس۲۲ شهرستان استان خراسان رضوی، علاوه بر مشهد در تمامی مقاطع که پیش از این اعلام شده بود، در دو نوبت صبح و عصر فردا، شنبه غیرحضوری شد.

وی به آمار بالای مشارکت انتخاباتی در استان قزوین اشاره کرد و گفت: پس از اتمام مهلت اخذ رای با شمارش و تجمیع آرا میزان تعرفه و مشارکت انتخاباتی به صورت دقیق اعلام خواهد شد.

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین خاطرنشان کرد: خوشبختانه فرآیند انتخابات به قوت خود باقی است و هیچ مشکلی تاکنون وجود نداشته است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.