پیکر پرویز ربیعی با بدرقه هنرمندان به خاک سپرده شد+ عکس

مراسم تشییع زنده یاد ربیعی در خود بهشت زهرا (س) برگزار و پیکر وی در طبقه فوقانی مزار احمد رسول زاده دوبلور فقید خاکسپاری شد.

خبر مرتبط
زمان مراسم تشییع پرویز ربیعی مشخص شد+جزئیات

مراسم تشییع پرویز ربیعی دوشنبه- هفتم اسفندماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) برگزار می‌شود.

پرویز ربیعی در خانه ابدی آرام گرفت/ رفتنی که دردناک بود

افشین زی نوری، زهره شکوفنده، ناهید امیریان، منوچهر والی زاده، علی همت مومیوند، علیرضا ناصحی، مهوش افشاری، جواد پزشکیان، علی منانی، حسین خدادادبیگی، رضا الماسی، کسری کیانی، مهین برزویی، مهسا عرفانی هنرمندان حاضر در این مراسم بودند. همچنین فرشید شکیبا مدیر واحد دوبلاژ تلویزیون و مجتی نقی یی از جمله مدیران این آیین بودند.

پرویز ربیعی در خانه ابدی آرام گرفت/ رفتنی که دردناک بود

این مراسم که همزمان با تشییع پیکر زنده یاد پردیس افکاری برگزار شد با ساعتی تاخیر آغاز شد تا مراسم افکاری به اتمام برسد.

پرویز ربیعی در خانه ابدی آرام گرفت/ رفتنی که دردناک بود

علی همت مومیوند دوبلور درباره فقدان زنده یاد پرویز ربیعی مطرح کرد: واقعا متاسف هستم و این مصیبت را به همه دوستداران هنر دوبلاژ ‌ و خانواده محترم پرویز ربیعی تسلیت می گویم. متاسفم که یکی از بهترین دوستانم را از دست دادم، خاطرات بسیار خوبی را از آقای ربیعی داریم که هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

پرویز ربیعی در خانه ابدی آرام گرفت/ رفتنی که دردناک بود


وی اضافه کرد: می گویند مرگ حق است بله همه ما رفتتی هستیم و خداست که می ماند اما رفتن بعضی ها خیلی دردناک است و ادم نمی داند با دلتنگی چه کند. اقای ربیعی از ان دست افراد بود که فقدانش بسیار سخت است او با صدایی با صلابت و قلبی به اندازه گنجشک مردی پر از احساس بود. یادم نمی رود زمانیکه دوست عزیزم بیژن علیمحمدی در بستر بیماری بود او به عیادتش امده بود و مثل ابر بهار اشک می ریخت.

مراسم یادبود زنده یاد پرویز ربیعی پنجشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۵ و نیم در مسجد الغدیر در خیابان میرداماد برگزار می شود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.