به نفع آمریکاست که بایدن استعفا دهد

نیکی هیلی گفته که فکر می‌کند به نفع آمریکا و حزب دموکرات است که بایدن استعفا دهد.

وی در پاسخ به اینکه آیا باور دارد که بایدن باید استعفا دهد، گفت: بله. همین‌طور است. فکر می‌کنم حزب دموکرات هم همین نظر را دارد. به نظرم به نفع حزب و کشور است که او کناره گیری کند.

هیلی ادامه داد: از همان اول گفتم و باز هم اعلام می‌کنم که حزبی که از شر این کاندیدای ۸۰ ساله خلاص شود، حزبی خواهد بود که پیروز می‌شود.

خبر مرتبط
حرکات عجیب بایدن کنار پادشاه اردن + فیلم

ویدئویی از حرکات عجیب بایدن در نشست خبری با پادشاه اردن را ببینید.

کاندیدای جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا افزود: ما نمی‌توانیم در این بحبوحه‌های جهانی، کشوری را داشته باشیم که دچار تنش است و ۲ کاندیدای ریاست جمهوری سالخورده داشته باشیم و از آن فرد بخواهیم تا در طول هشت سال مطمئن شود که ما منظم هستیم و روی اقتصاد کشور، مرزها و جلوگیری از جنگ متمرکزیم و کشور را به مسیر اصلی برمی‌گردانیم.

این اظهارات پس از آن مطرح شده که رابرت هور، بازرس ویژه رسیدگی به پرونده نگهداری اسناد محرمانه توسط بایدن گفته بود رئیس جمهوری سال‌هایی را که معاون باراک اوباما بوده به یاد نمی‌آورد.

خبر مرتبط
درخواست فوری بایدن درباره اسرائیل و اوکراین

به دنبال چراغ سبز سنای آمریکا به تصویب نهایی لایحه کمکی 95 میلیارد و 340 میلیون دلاری برای اوکراین، اسرائیل و تایوان، جو بایدن از مجلس نمایندگان خواست تا در مورد این طرح با فوریت اقدام کند.

در حالی که سناتورهای دموکرات که اخیرا با بایدن وقت گذرانده‌اند، می‌گویند که او از نظر ذهنی تیزبین است و متوجه کاهش توانایی‌های شناختی وی نمی‌شوند، برخی هنوز نگران آسیب‌هایی هستند که این روایت می‌تواند به انتخابات مجدد او وارد کند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.