فوری / پایگاه جاسوسی آمریکا در سوریه بمباران شد

مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد، در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی علیه زنان و کودکان غزه، مجاهدان ما با اسلحه مناسب پایگاه هیمو اشغالگران آمریکایی واقع در غرب فرودگاه قامشلی سوریه را هدف قرار دادند.

المیادین گزارش داد، از سوی دیگر کانال تلگرامی صابرین نیوز به نقل از منابع آگاه گزارش داد، پایگاه هیمو پایگاه جاسوسی آمریکا است و برای نخستین بار از آغاز جنگ علیه غزه این پایگاه هدف حمله مقاومت اسلامی عراق قرار گرفته است.

خبر مرتبط
فوری / بمباران پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق

منابع خبری چهارشنبه شب از حمله پهپادی به پایگاه نظامیان آمریکایی در اربیل عراق خبر دادند.

مقاومت اسلامی عراق پیش تر نیز اعلام کرده بود که پایگاه نظامیان اشغالگر آمریکا در میدان نفتی و گازی کونیکو در حومه شرقی دیرالزور در شرق سوریه را با یک فروند موشک هدف قرار داده که بر اثر آن، خسارت جانی مستقیم به اشغالگران وارد آمده است.

با شروع عملیات طوفان الاقصی در ۱۵ مهرماه و اقدامات ضدانسانی رژیم صهیونیستی در غزه به ویژه بمباران های شدید و محاصره این منطقه با کمک آمریکا، سه گروه مقاومت اسلامی منطقه یعنی حزب الله لبنان، انصارالله یمن و گروه‌های مقاومت عراقی نیز به کمک مقاومت فلسطین در غزه پیوستند تا شرایط ضدانسانی به وجود آمده در اثر تهاجم صهیونیست‌ها را کاهش دهند.

با آغاز جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه و بمباران‌های بی وقفه مناطق مسکونی، آموزشی و درمانی این منطقه از سوی بمب افکن‌های رژیم تل‌آویو، هر یک از گروه‌های مقاومت اسلامی منطقه وظیفه‌ای را در حمایت از مردم مظلوم غزه بر عهده گرفته است.

در این بین گروه‌های عراقی با هدف قرار دادن بیش از یک‌صد باره پایگاه‌های آمریکایی در عراق و سوریه به آمریکایی‌ها تفهیم کرده‌اند که هزینه حمایت از رژیم صهیونیستی در کشتار مردم غزه بسیار بالا است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.