دستگیری عامل شهادت سروان کشوری‌نیا+جزئیات

با تلاش تیمی متشکل از مأموران پلیس آگاهی ساوه، پلیس امنیت اقتصادی و پلیس آگاهی استان و با همکاری پلیس آگاهی کردستان عامل شهادت سروان احمد کشوری نیا بامداد امروز در سنندج دستگیر شد.

ترکیه آب پاکی را روی دست آمریکا ریخت

در روز هفدهم دی ماه سال جاری سروان"احمد کشوری نیا" فرمانده یگان امداد شهرستان ساوه در حین ماموریت تعقیب و مراقبت خودرو قاچاقچیان کالا دارای پلاک سرقتی، بر اثر برخورد عمدی خودرو حاوی کالای قاچاق با خودرو گشت پلیس وی به بیرون پرتاب و سرش با زمین برخورد و به شدت مجروح می‌شود.

در این حادثه متأسفانه سروان کشوری به علت مرگ مغزی پس از چند روز به فیض عظمای شهادت نائل و راننده خودرو شوتی با سرعت از محل متواری شد.

در این راستا تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ساوه، شناسایی و دستگیری عامل این جنایت را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با همکاری ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی و کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ساوه و پلیس آگاهی استان کردستان با کمترین سرنخ‌های موجود تحقیقات گسترده پلیسی را آغاز و سرانجام بامداد روز جاری با اقدامات اطلاعاتی محل اختفای عامل این جنایت را در شهرستان سنندج شناسایی و در یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.