جمعی از کارگران صنعت نفت ایران از جواد اوجی، وزیر پیشنهادی نفت دولت سیزدهم حمایت کردند.

در بیانیه این کارگران آمده است: امروز در طلیعه گام دوم انقلاب و آغاز عصر تمدن‌سازی ایران اسلامی، ما جوانان و نخبگان صنعت نفت ایران با لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری، پرانگیزه و آماده با تکیه بر ایمان، علم و تخصص آماده حراست از تمدن نوین اسلامی و جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی هستیم.

به فرموده معظم له، مدیریّتهای جهادی الهام‌گرفته از ایمان اسلامی و اعتقاد به اصل «ما می‌توانیم» که امام بزرگوار به همه‌ی ما آموخت، ایران را به عزّت و پیشرفت در همه‌ی عرصه‌ها رسانید.

صنعت استراتژیک و عظیم نفت ایران که امروز، توان فنی و مهندسی نخبگان آن موجبات حسرت و شگفتی جهانیان است نیازمند فرمانده‌ای در تراز انقلاب و برخواسته از پیکره این صنعت عظیم دارد و جناب مهندس اوجی به عنوان پرچمداری از سربازان حقیقی صنعت نفت با تکیه بر ایمان و تخصص آماده تمدن‌سازی و خلق شگفتی در گام دوم انقلاب با قبول این مسئولیت خطیر میباشند.

لذا ما کارگران صنعت نفت ایران (ارکان ثالث، حجمی، برون سپار و…) که تشکیل دهنده دو سوم پیکره این صنعت عظیم هستیم، ضمن مطالبه نظام عادلانه در پرداخت و حذف دلالان، واسطه گران و شرکت‌های پیمانکاری نیروی انسانی در این صنعت استراتژیک و ارج نهادن به این سرمایه عظیم اما فراموش شده نیروی انسانی در صنعت نفت کشور، حمایت همه جانبه و قاطعانه خود را از جناب مهندس جواد اوجی به عنوان وزیر نفت دولت مردمی ایران قوی اعلام می‌نماییم.

و از مجلس انقلابی استدعا داریم با رای اعتماد بالا و همراهی و کمک به ایشان یاریگر این چهره انقلابی در صنعت نفت ایران باشند.

این مطلب برایم مفید است
44 نفر این پست را پسندیده اند