نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی، «بنیامین نتانیاهو» رهبر حزب لیکود و خانواده او را بیمار روانی خواند.

نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیرسابق رژیم صهیونیستی و خانواده او را بیمار روانی خواند.

به نوشته شماره یکشنبه روزنامه «جروزالم پست» «ایهود اولمرت» نخست وزیر پیشین رژیم اسرائیل به دنبال شکایت بنیامین نتانیاهو رهبر حزب مخالف لیکود از وی به دلیل افترا، خانواده نتانیاهو را به آزمایش روانپزشکی فراخواند.

اولمرت در این نامه ابراز داشت از اظهار اینکه خانواده نتانیاهو بیمار روانی خوانده اصلا پشیمان نیست و او حقیقت را می‌گوید.

اولمرت در یک مصاحبه رادیویی ضمن حمایت از کابینه تازه تأسیس تل‌آویو متشکل از هشت حزب مخالف نتانیاهو، هشدار داده که احتمال دارد او برای سنگ‌اندازی در مسیر تحلیف این کابینه، تقابل امنیتی تصنعی ایجاد کند.

ایهود اولمرت که خود مدتی را به خاطر فساد مالی در زندان گذارند پیشتر نیز در گفت‌‌وگو با «رادیو ارتش» گفت که خانواده نتانیاهو مجرم هستند.

ایهود اولمرت تنها نخست وزیر رژیم اسرائیل تا این لحظه بوده که در سال ۲۰۱۶ به اتهام فساد مالی گناهکار شناخته و حبس شد و از فوریه (اسفند) ۲۰۱۶ تا جولای (مرداد ) ۲۰۱۷  را در زندان گذراند.

وی پیشتر نیز به شدت از سیاست‌های بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر در قبال ایران انتقاد کرده و گفته بود که نتانیاهو با تمرکز بیش از حد بر برنامه هسته‌ای ایران، از فعالیت‌های منطقه‌ای تهران از جمله گسترش حضور در سوریه غفلت کرده است.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند