محمد مسلمی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در سراسر کشور پرداخت و گفت: در ساعات بعدازظهر امروز برای ارتفاعات زاگرس مرکزی، شمال غرب کشور و غرب سواحل دریای خزر بارش باران را پیش‌بینی می‌کنیم که این مساله با احتمال رگبار و رعد و برق و وزش باد در ارتفاعات همراه است.

وی ادامه داد: برای فردا نواحی مرکزی و نوار شمالی دریای خزر با احتمال بارش و رگبار و رعد و برق همراه است.

این کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: در ساعات بعدازظهر فردا ارتفاعات البرز شرقی و مرکزی با بارش‌های خفیف و پراکنده روبه‌رو می‌شوند.

مسلمی تاکید کرد: در روز یکشنبه پدیده غالبی نخواهیم داشت و تنها افزایش نسبی دما را در نواحی مرکزی و غرب کشور پیش‌بینی می‌کنیم.

این کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: در روز دوشنبه هم در کشور پدیده خاص هواشناسی وجود نخواهد داشت، اما در نوار شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد و احتمال خیزش گرد و خاک را خواهند داشت.

مسلمی تصریح کرد: تهران نیز امروز با پدیده خاصی همراه نخواهد بود، اما در ساعات بعدازظهر در مناطق شمالی و دامنه‌های البرز مرکزی افزایش ابر را خواهیم داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه حداکثر دمای امروز تهران به ۳۲ درجه سانتیگراد می‌رسد، خاطرنشان کرد: حداقل دمای تهران در فردا صبح به ۲۱ و حداکثر آن به ۳۲ درجه سانتیگراد می‌رسد که در روز یکشنبه این مساله با تغییرات خاصی همراه نخواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
15 نفر این پست را پسندیده اند