قرارداد دانیال اسماعیلی‌فر ستاره تیم ذوب‌آهن در پایان فصل با تیم اصفهانی به اتمام می‌رسد. اگر ذوب‌آهنی‌ها بخواهند وینگر خود را تا پایان فصل در تیم‌شان نگه دارند، او ابتدای لیگ جدید بازیکن آزاد خواهد بود و آن وقت می‌تواند بدون رضایت ذوب‌آهن به تیم دیگری برود، اما اگر نیم‌فصل مشتریان خوبی داشته باشد، ذوب‌آهن هم در بحث درآمدزایی از فروش اسماعیلی‌فر موفق خواهد بود. در چنین شرایطی گفته می‌شود برخی تیم‌های مطرح لیگ برتر برای جذب اسماعیلی‌فر اقدام کرده‌اند. این در شرایطی است که او تا پایان لیگ نوزدهم با ذوب‌آهن قرارداد دارد، اما با توجه به اینکه چندین سال پیراهن ذوب‌آهن را بر تن کرده، مسئولان باشگاه می‌توانند از اسماعیلی‌فر درآمدزایی خوبی داشته باشند.

یکی از تیم‌هایی که گفته می‌شود علاقه‌مند به جذب دانیال اسماعیلی‌فر است پرسپولیس است. گابریل کالدرون آرژانتینی فیلم بازی‌های ذوب‌آهن را دیده و این بازیکن تکنیکی، سرعتی و قدرتی را پسندیده است. در همین ارتباط شنیدیم باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی کرده دو بازیکن خود را با دانیال اسماعیلی‌فر معاوضه کند، اما ذوبی‌ها جوابی به این پیشنهاد نداده‌اند. شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس حاضر است حسین ماهینی (بازیکن سابق ذوب‌آهن) به علاوه یک بازیکن دیگر را به تیم اصفهانی بدهد و اسماعیلی‌فر را در اختیار بگیرد که تاکنون مورد موافقت ذوبی‌ها قرار نگرفته است.

همچنین تراکتور تبریز تیم سابق اسماعیلی‌فر نیز خواهان جذب این بازیکن شده که ذوب‌آهن مخالف این نقل و انتقال است. به نظر می‌رسد اسماعیلی‌فر یکی از سوژه‌های نقل و انتقالات نیم‌فصل فوتبال ایران باشد. بی‌تردید مذاکرات تیم‌های خواهان او با ذوب‌آهن می‌تواند خبرساز شود و باید دید آیا تیم سبزپوش اصفهان راضی به فروش دانیال خواهد شد یا این‌که تا آخر فصل این بازیکن ساروی را نگه می‌دارند؟

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند