در ادامه دیدارهای شب نخست از هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس، امشب (شنبه) ۵ بازی برگزار شد که در مهمترین آنها منچسترسیتی صدرنشین با یک گل در خانه بورنموث سرسخت پیروز شد. تک گل این بازی را ریاض محرز در دقیقه ۵۵ زد تا تیمش ۷۱ امتیازی شود و حداقل برای یک روز صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر باشد.

در دیگر بازی مهم امشب لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در دیداری خانگی مقابل ساوتهمپتون، با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد. منچستریونایتد در دقیقه ۲۶ این بازی با گلزنی یان والری برای ساوتهمپتون از قدیس‌ها عقب افتاد. آندرس پریرا اما در دقیقه ۵۴ شیاطین سرخ را به بازی برگرداند و ۴ دقیقه بعد روملو لوکاکو شیاطین سرخ را پیش انداخت. جیمز وارد در دقیقه ۷۵ کار را برای ساوتهمپتون به تساوی کشاند اما لوکاکو با زدن دومین گل خود در دقیقه ۸۹ نگذاشت، تیمش در این بازی امتیاز از دست بدهد.

منچستریونایتد با این پیروزی ۵۸ امتیازی شد و به لطف تساوی آرسنال و تاتنهام در دیداری که پیشتر برگزار شده بود، به رده چهارم جدول صعود کرد.

امشب همچنین تیم فوتبال برایتون در دیداری که بازیکن ایرانی‌اش علیرضا جهانبخش را در ترکیب اصلی قرار داده بود، مقابل میهمان قعرنشین خود هادرزفیلد به پیروزی یک بر صفر دست پیدا کرد. جهانبخش در دقیقه ۷۸ بازی میدان را ترک کرد و یک دقیقه پس از خروج او برایتون توسط فلورین آندونه به گل رسید.

نتایج سایر بازی‌های امشب لیگ برتر  انگلیس را در زیر مشاهده کنید:

برنلی یک - کریستال پالاس ۳

ولورهمپتون ۲ - کاردیف صفر

در آخرین بازی امشب از هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۲۱ به وقت تهران وستهام میزبان نیوکاسل خواهد بود.