درخصوص محتواهای قدیمی‌تر این روند بدتر است. حدود ۳۸درصد از صفحات وبی که در ۲۰۱۳ وجود داشتند، اکنون در دسترس نیستند. اما تعدادی از وب‌سایت‌هایی که در ۲۰۲۳ وجود داشتند، اکنون حذف شده‌اند. «پوسیدگی دیجیتال» در بسیاری از فضاهای آنلاین رخ می‌دهد. کارشناسان لینک‌هایی را که از بهار ۲۰۲۳ میلادی روی وب‌سایت‌های دولتی و خبری و همچنین در بخش منابع صفحات ویکی‌پدیا وجود داشت، بررسی کردند. تحلیل آنها نشان داد ۲۳درصد وب‌سایت‌های خبری حداقل یک لینک نارکارآمد دارند که این شاخص در وب‌سایت‌های دولتی ۲۱درصد است. سایت‌های خبری با درصد بالای ترافیک و مواردی با ترافیک اندک احتمالا حاوی لینک‌های معیوب هستند. وب‌سایت‌های دولتی محلی مانند صفحات شهرداری‌ها و غیره احتمالا لینک‌های معیوب دارند.

۵۴درصد صفحات وب‌سایت حاوی حداقل یک لینک در بخش منابع خود هستند که به صفحه‌ای اشاره دارد که دیگر وجود ندارد. از هر ۵توییت یک مورد چند ماه پس از پست شدن دیگر در سایت‌ها قابل مشاهده نیست. در ۶۰درصد این موارد حساب کاربری که محتوا را منتشر کرده بود، خصوصی شده بود، تعلیق شده یا به‌طور کامل حذف شده بود. در ۴۰درصد موارد دیگر صاحب حساب توییت را پاک کرده بود.

برخی از انواع توییت‌ها بیشتر از بقیه ناپدید می‌شدند. بیش از ۴۰درصد توییت‌های نوشته‌شده به زبان ترکی یا عربی ۳ماه پس از پست شدن، دیگر قابل مشاهده نبودند. توییت حساب‌های کاربری با پروفایل پیش فرض بیشتر احتمال داشت از دیدم عموم ناپدید شود.