نظرسنجی مرکز تحقیقات سیما نشان می‌دهد تا اول آذر ۲/ ۷۷ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های جدیدی که روی آنتن رفته، مجموعه خانه امن شبکه «یک» توانسته با کسب ۴/ ۳۶ درصد مخاطب، عنوان پربیننده‌ترین سریال این روزها را از آن خود کند.

در این نظرسنجی که در سراسر کشور انجام شده، خانه امن ۵۰ قسمتی که از ۱۰ آبان روی آنتن رفته است، در این مدت توانسته رضایت ۸۹ درصد از بینندگان را در حد «زیاد» کسب کند.

خانه امن مجموعه‌ای تلویزیونی در ژانر جنایی، سیاسی و امنیتی، به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی حسین تراب‌نژاد است که نخستین بار در آبان ۱۳۹۹ از شبکه یک سیما پخش شد.

۲۸ قسمت از خانه امن باقی مانده و حدود پنج هفته دیگر هم مهمان خانه‌های مردم خواهد بود.

سریال ۰۲۱ شبکه «سه» کار مشترک جواد رضویان و سیامک انصاریان هم که از پنجم آبان مهمان خانه‌های بینندگان شد و بعد از ۲۵ قسمت به پایان رسید، با ۲۶ درصد بیننده و فصل سوم از سرنوشت از شبکه «دو» که از ۱۰ آبان روی آنتن رفته، با 1/ 25 درصد بیننده در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

سه سریال در شبکه «آی‌فیلم» هم بیشترین مخاطبان سریال‌های تکراری را از آن خود کرده‌اند. پایتخت ۲، کیمیا و پس از باران به ترتیب با ۲۳، ۱۹ و ۱۳ درصد بیشترین مخاطب را در میان سرال‌‌های تکراری داشته‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، بر اساس این نظرسنجی، ۲۷ درصد از هموطنان غیرتهرانی، از «شبکه‌های استانی» بیننده سریال‌های تکراری بوده‌اند؛ 3/ 13 درصد مردم هم از طریق اینترنت تکرار سریال‌های سیما را دیده‌اند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند