سقوط سنگ در کندوان مصدوم بر جای گذاشت

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده.ای چالوس از سقوط سنگ در محور کندوان خبر داد و گفت بر اثر این حادثه ۲ نفر مصدوم شدند.

مهدی صفایی افزود: این حادثه ساعتی پیش در حوالی رستوران آبی جاده کندوان رخ داد که در پی آن به ۲ دستگاه خودروی سواری آسیب جدی وارد شد.

وی اظهار کرد: سرنشینان یک خودرو زن و مرد بودند که به علت سقوط سنگ به روی سقف و کابوت خودرو به شدت آسیب دیدند و با حضور نیروهای اورژانس ۱۱۵ و امدادگران به بیمارستان چالوس انتقال داده شدند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس گفت : تاکنون ۱۵ نقطه حادثه خیز در جاده کندوان شناسایی شده که ایمن‌سازی آن در دستور کار است منتهی در این بخش با مشکلاتی مانند تعلل در آگهی مناقصه و مزایده این طرح ها به پیمانکاران مواجه هستیم که ضرورت دارد مسوولان امر، این روند اداری را شتاب بخشند.

خبر مرتبط
پلمب واحد لابراتوار دندانسازی در تالش / علت چه بود؟

مدیر شبکه بهداشت و درمان تالش از پلمب یک واحد لابراتوار دندانسازی غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.برابر آمار، از ابتدای سال جاری تاکنون این سومین حادثه سقوط سنگ است که از ارتفاعات این مسیر ارتباطی سنگ به روی خودروهای در حال گذر سقوط کرده و خسارت‌های جبران ناپذیری به عابران سواره رو وارد می‌کند.

جاده کرج - چالوس ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود نیمی از آن در محدوده کندوان شهرستان چالوس و بقیه در استان البرز واقع شده است.

براساس گزارش اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران روزانه در این فصول دست کم ۳۰ هزار تا ۴۵ هزار خودرو در این محور تردد دارد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.