قیمت انواع خودرو در بازار/وقت خرید رسیده است؟ + جدول

 ارزیابی بازار نشان می‌دهد تعطیلات پیش‌رو یکی از دلایلی است که فعالان بازار تثبت قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی را به آن نسبت می‌دهند و با این شرایط می‌توان گفت بازار به استقبال تعطیلات رفت.

از سوی دیگر فعالان بازار خودرو یکی از دلایل انتظاری شدن بازار را به انتخابات پیش رو هم نسبت می‌دهند و معتقدند و با توجه به آغاز ثبت‌نام کاندیداها و بالا گرفتن تب انتخابات خریداران انتظار را به خرید ترجیح می‌دهند. 

استپ قیمت در بازار خودرو در بازار در حالی رقم خورد که دلار امروز شکل افزایشی داشت، نبود معامله موجب شد این افزایشی تاثیری در بازار نداشته باشد.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو۲۰۷ پانوراما اتوماتیک»، «هایماS۷»، «تارا اتوماتV۲»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز ۹۹۰ میلیون  قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. با بررسی بازار می‌‌توان گفت امروز «پژو ۲۰۷ اتوماتیک» ۸۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. «هایما S۷» هم یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومانی ماند. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V۲ اتومات» در بازار ۹۲۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار ۶۱۸ میلیون تومان قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «پژو پارسLX» هم امروز ترمز کشید و  ۸۳۵ میلیون تومانی ماند.

اکو 13

 قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

از سوی دیگر امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز   بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 441 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم 420 میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار 429 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار 575 میلیون تومانی ماند.

اکوو 13

 
 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.