فوری / تجهیزات جاسوسی صهیونیست‌ها به آتش کشیده شد

مبارزان مقاومت اسلامی لبنان امروز جمعه تجهیزات جاسوسی در پایگاه «بیض بلیدا» رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را هدف حمله قرار دادند.

طبق اعلام وبگاه لبنانی العهد، مقاومت لبنان همچنین اعلام کرد این پایگاه را با سلاح‌های مناسب مورد حمله قرار دادند که مستقیما به اهداف اصابت کردند.

همچنین، خبرنگار المیادین در جنوب لبنان از  حمله مستقیم مقاومت لبنان به پایگاهی وابسته به رژیم صهیونیستی در مزارع اشغالی «شبعا» خبر داد. 

این منبع ادامه داد: مقاومت هدفی را در شهرک یهودی‌نشین«المطله» مورد اصابت قرار داده است.

حزب الله لبنان عصر امروز محل تجمع نظامیان دشمن اسرائیلی در اطراف پایگاه«رویسات العلم» در تپه های اشغالی «کفرشوبا» را با موشک مورد حمله قرار داد و موشکها مستقیما به اهداف اصابت کردند.   

خبر مرتبط
2 نهاد و 4 اسرائیلی در فهرست تحریم های جدید اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا از تحریم چهار فرد و دو نهاد صهیونیست به دلیل اعمال خشونت علیه فلسطینیان کرانه باختری خبر داد.

پیش از این هم مقاومت لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: مبارزان مقاومت در راستای حمایت از ملت پایدار فلسطین و پشتیبانی از مقاومت در غزه صبح امروز (جمعه) تجمع سربازان دشمن صهیونیستی را در اطراف پایگاه الراهب با توپخانه هدف قرار دادند.

حزب‌الله لبنان همچنین اعلام کرد: ما با توپخانه تیم فنی دشمن صهیونیستی را حین تعمیر تجهیزات جاسوسی در پادگان «رامیم» هدف قرار دادیم که منجر به تلفاتی در میان نیروهای دشمن شد.

براساس گزارش الجزیره، مقاومت لبنان همچنین اعلام کرد: پایگاه بیت هیلل را در واکنش به تجاوزان رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان با موشک هدف قرار دادیم.

از زمان جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب‌الله لبنان تأکید دارد تا زمان پایان جنگ غزه حملاتش را متوقف نمی‌کند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.