حادثه کارگری مرگبار در تهران

 ​  سید جلال ملکی  درباره جزئیات این حادثه گفت: بعدازظهر روز گذشته، چهاردهم فروردین ماه، یک مورد حادثه گرفتار شدن در چاه، به آدرس میدان سبلان، خیابان سبلان، به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد که درپی آن بلافاصله دو ایستگاه از سوی ستاد فرماندهی به محل حادثه اعزام شد.

خبر مرتبط
جزئیات حادثه تلخ ریزش چاه در تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: چاه در حال حفر در میدان بهاران ریزش کرد و در پی این حادثه یک کارگر مفقود شده است.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل افزود: آتش‌نشانان با حضور در محل حادثه مشاهده کردند که در یک پروژه کارگاهی، چاهی به عمق شش متر، برای ستون گذاری ایجاد شده بود که متاسفانه هنگامی که یک کارگر در آن مشغول به کار بود؛ دچار ریزش شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: خاک این چاه بسیار سست بود و چندین بار دچار ریزش شد که این امر، اجرای ماموریت را با دشواری روبه‌رو کرده بود. در همین راستا نیز ایمن‌سازی های لازم توسط عوامل آتش نشانی، انجام شد.

ملکی گفت: بعد از ساعت ها تلاش این فرد که یک کارگر ۲۰ ساله از اتباع کشور افغنستان بود؛ از چاه خارج و به امدادگران اورژانس تحویل داده شد. متاسفانه با تائید عوامل اورژانس، این فرد جان خود را از دست داد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد:پس از ساعت ها عملیات، در ساعت هشت صبح امروز، این عملیات پایان یافت و همکاران من پس از ایمن‌سازی محل به ایستگاه های خود بازگشتند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.