لغو سفرها به جزیره هرمز تا 2 روز آینده/ خبر مهم برای مسافران نوروزی

علی اشتری اظهار داشت: با توجه به شرایط جوی و مواج بودن دریا، امکان انتقال مسافران از بندر شهید ذاکری شهر قشم به دو جزیره هرمز و لارک طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه (هفتم و هشتم فروردین ماه) امکانپذیر نیست.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط جوی حاکم بر آب‌های خلیج فارس، اسکله‌های گردشگری شیب دراز، هنگام، و کندآلو هم تا اطلاع ثانوی تعطیل است اما میهمانان جزیره می‌توانند با استفاده از شناورهایی گردشگری از ظرفیت‌های دیدنی حوزه حرا شامل اسکله‌های سهیلی، گورزین، دهخدا، طبل، گوران و شهر لافت لذت ببرند.

برقراری مسیر دریایی قشم به بندرعباس

رییس کمیته حمل و نقل دریایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم اعلام کرد: هم اینک فعالیت نقل و انتقال گردشگران جزیره قشم در دو مسیر دریایی بندر شهید ذاکری قشم به مقصد بندرعباس و از بندر شهید حقانی به مقصد شهر قشم برقرار است.

خبر مرتبط
دستگیری یکی از اعضاء گروه تروریستی جیش الظلم در جزیره قشم

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اطلاع داد که یکی از اعضا گروهک تروریستی جیش الظلم در این استان شناسایی و دستگیر شده است.

وی افزود: تردد خودرویی گردشگران در مسیر دریایی لافت و پل و بالعکس توسط شناورهای لندینگ کرافت (شناورهای ویژه حمل خودرو بر روی دریا) به صورت شبانه روزی برقرار است.

خبر مرتبط
اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در قشم/ تذکر و برخورد جدی با هنجارشکنان+جزئیات

فرمانده انتظامی شهرستان قشم گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی در راستای مقابله با ناهنجاری ها و آسیب ها در تفرجگاه ها و سواحل سرزمین آب و آفتاب اجرا شد.

جزیره قشم به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در دور دوم سفرها نیز همچنان با اقبال خوب سفر گردشگران همراه است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.