هشدار جدی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین در پی طرح اسرائیل

این نهاد با صدور بیانیه‌ای درباره تصمیم رژیم صهیونیستی برای انجام عملیات نظامی در رفح، ارتکاب کشتار جدید و ادامه جنایات آوارگی علیه مردم غزه هشدار داد.

خبر مرتبط
مهر تایید نتانیاهو بر طرح ارتش اسرائیل/حمله قریب‌الوقوع تل‌آویو به رفح

نخست‌وزیر اسرائیل با طرح نظامی ارائه شده برای حمله زمینی به رفح موافقت کرد.دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی کمی پیش اعلام کرد نتانیاهو با طرح ارتش رژیم صهیونیستی برای انجام عملیات نظامی در رفح موافقت کرده است.

موافقت نتانیاهو در حالی است که به دنبال حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه، بیش از ۲ میلیون فلسطینی به رفح پناه آورده‌اند.
خبر مرتبط
ترس به جان مصر افتاد/ هشدار درباره طرح اسرائیل برای حمله به رفح

رئیس‌جمهور مصر تاکید کرد که مصر نسبت به طرح رژیم صهیونیستی برای حمله به رفح که بیش از یک میلیون فلسطینی در آنجا وجود دارند هشدار می‌دهند.ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین در بیانیه خود از آمریکا و جامعه جهانی خواست فورا مداخله کرده و مسوولیت خود را درباره ممانعت از انجام عملیات ارتش رژیم صهیونیستی در رفح برعهده بگیرند.

به نقل از سایت خبری النشره، این نهاد بار دیگر بر مخالفت قاطع خود با هرگونه کوچ اجباری مردم غزه تاکید کرد و آن را خط قرمز دانست.

ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین بر لزوم توقف تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه، عقب‌نشینی ارتش این رژیم از غزه و ملزم ساختن تل‌آویو برای اجرای قطعنامه‌های مشروع بین‌المللی تاکید کرد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.