عیدی سازمان نظام وظیفه برای مشمولان غیر غایب

 سردار تقی مهری، رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: همه مشمولان غیر غایب، دانش‌آموز، دانشجو و طلاب شاغل به تحصیلی که دارای معافیت تحصیلی معتبر هستند و در سنوات تحصیلی ارفاقی و یا در مهلت معرفی مشغول به تحصیل می‌باشند، می‌توانند به صورت اینترنتی از طریق سامانه sakha.epolice.ir با سپردن وثیقه تعیین شده مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

خبر مرتبط
اطلاعیه سازمان نظام وظیفه برای مشمولان متولد این سال

سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد سال های ۱۳۵۵ تا ۱۳۸۳ می بایست مطابق قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.

سردار مهری گفت: مشمولان غیر غایب که در مهلت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی قرار دارند نیز می‌توانند از طریق سامانه مذکور با سپردن وثیقه مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

وی افزود: مجوز خروج از کشور برای مشمولان غیر غایب صادر می‌شود و مشمولانی که تعیین تکلیف خدمتی نشده‌اند، به عنوان مشمول غایب تلقی شده و امکان دریافت مجوز خروج از کشور را ندارند لذا مشمولان غایب تنها در صورت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی و دریافت کارت پایان خدمت و یا معافیت، امکان خروج از کشور را خواهند داشت.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام‌رسان های داخلی (سروش، ایتا و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.