چند قطعه ربع‌سکه زیر قیمت بازار در حراج امروز فروش رفت؟

 از تعداد 12 هزار و 877 قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده در سامانه، با توجه به کف قیمت تعیین شده توسط عرضه کننده، یکهزار و 118 قطعه سکه با میانگین قیمت 11 میلیون و 548 هزار  تومان به برندگان تخصیص داده شد.

نتیجه حراج سکه از طریق پیامک به برندگان اطلاع رسانی شده و ضمنا از طریق حساب کاربری متقاضیان در سامانه معاملات سکه طلا قابل دسترس است.

خبر مرتبط
قیمت سکه، نیم‌سکه و ربع‌سکه امروز یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲| قیمت‌ها کاهشی شد

امروز قیمت سکه امامی سیر نزولی را در پیش گرفت و به ۳۴,۳۰۰,۰۰۰ (سی و چهار میلیون و سیصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۵۹ درصدی داشته است.

با توجه به انجام معاملات براساس روش حراج،به متقاضیان توصیه می شود جهت ثبت قیمت  در حراج روز چهارشنبه 16 اسفند ماه و سایر حراج های بعدی، به دستورالعمل های مربوطه که در سایت مرکز مبادله ایران اطلاع رسانی شده مراجعه کرده و فرآیند ثبت پیشنهاد قیمت را به دقت انجام دهند.

سامانه معاملات سکه طلای مرکز مبادله ایران، قیمت پایه‌ از‌ پیش‌ تعیین‌ شده ندارد و قیمت پیشنهادی ثبت‌ شده توسط متقاضی در سامانه، مبنای تخصیص است. توجه داشته باشید که ثبت قیمت پایین نامتعارف باعث برنده نشدن متقاضی می شود.

علاوه بر این، متقاضیان شرکت در  دومین حراج مرکز مبادله ایران، از امروز تا چهارشنبه 16 اسفند ماه  می توانند نسبت به طی مراحل ثبت نام  و احراز هویت در سامانه اقدام کنند . درخواست می شود مردم در زمان مناسب و با پرهیز از موکول کردن ثبت نام به ساعات پایانی حراج، اقدام به ثبت نام کنند.

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.