این کسب و کارها در راستای مبارزه با فساد تعطیل شدند

به گزارش اقتصادنیوز، این روزنامه با تیتر «دادستانی به بوتیک داران هشدار داد، مبارزه با فساد مقطعی نیست» در این باره نوشته است: «حجت الاسلام میر عمادی دادستان عمومی تهران، با انتشار اطلاعیه ای بار دیگر به کسانی که از راه های غیر مشروع و غیر قانونی اقدام به خرید و فروش کالاهای قاچاق می نمایند و با اعمال و رفتار خود عفت جامعه اسلامی را جریحه دار می سازند، هشدار داد.»

اطلاعات سپس به انتشار این اطلاعیه پرداخت که در بخش هایی از آن آمده است: «فرصت طلبان باید بدانند که مبارزه با فساد مقطعی نبوده و نخواهد بود ، بلکه تاریشه کنی عوامل فساد و منکرات مجدانه ادامه خواهد یافت، متاسفانه با اینکه شش سال از انقلاب اسلامی ایران میگذرد و در بین دشت حیات زندگی شهدای زیادی را تقدیم اسلام نموده است. بازهم گروهی از خدا بی خبر از صبر و بردباری ملت شهید پرور سوء استفاده نموده و با دایر کردن مراکزی بنام بوتیک اقدام به انجام اعمال غیر قانونی و خلاف شرع کرده اند . با اینکه این دادستانی مرتبا در مورد منکرات تذکرات شرعی قانونی داده و تاکنون از ملت شهید پرور خواسته است. دادستانی عمومی تهران با عنایت به مواد ۱۰۲ و ۱۰۳ و ١٠٤ قانون مجازات اسلامی (تعزیرات) و ماده ۲۲ قانون نظام صنفی و به لحاظ حراست از حریم عفت عمومی اقدام به تعطیل آنها نموده است.»

خبر مرتبط
مجتمع تجاری دنیای نور رفع پلمب شد/شهردار منطقه شرط گذاشت

در پی انتشار خبر پلمب مرکز تجاری دنیای نور منابع خبری اعلام کردند که پلمب با حکم قضایی و با شرط ایمن سازی، رفع شده و این مرکز تجاری اکنون باز است.

نکته جالب توجه اما درباره این اتفاق حمایت انجمن های اسلامی و نهادها، وزارت آموزش و پرورش، کمیته انقلاب اسلامی، امور تربیتی استان تهران و... از این اقدام دادستانی تهران است. این سازمان ها و نهادها با انتشار اطلاعیه‌هایی در ذیل این مطلب، از تعطیلی 150 بوتیک از سوی دادستانی تهران حمایت و قدردانی کردند.

PKCHkEbWTnTz

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.