به صدا درآمدن آژیر خطر در جنوب فلسطین

رسانه‌ها از فعال شدن آژیرهای خطر در بندر ایلات در جنوب فلسطین اشغالی خبر می‌دهند.

این بندر پیشتر در پاسخ به جنایت‌های رژیم صهیونیستی در نوار غزه بارها هدف حمله پهپادی و موشکی مقاومت عراق و یمن قرار گرفته است.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن روز چهارشنبه اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور چند کشتی جنگی آمریکا، یک کشتی اسرائیلی و مواضعی در بندر «ام الرشراش» ایلات در جنوب سرزمین‌های اشغالی فلسطین را با پهپاد مورد حمله قرار داده‌اند.

خبر مرتبط
ارتش اسرائیل اعتراف کرد: حداقل ۱۰ اسیر اسرائیلی در نوار غزه بر اثر بمباران کشته شده‌اند

رسانه‌های عبری زبان از کشته شدن دست‌کم ۱۰ اسیر اسرائیلی در بمباران‌های نوار غزه خبر دادند.

«یحیی سریع» در این باره تأکید کرد: نیروهای مسلح یمن با چند پهپاد شماری از کشتی‌های جنگی آمریکا را در دریای سرخ و عرب هدف قرار دادند.

وی افزود: نیروهای مسلح یمن همچنین یک کشتی اسرائیلی با نام «MSC SILVER» را در خلیج عدن با چند موشک دریایی هدف قرار دادند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن همچنین، گفت: در عملیات دیگری، مواضع حساس دشمن صهیونیستی در منطقه ام الرشراش در جنوب فلسطین اشغالی هدف حمله پهپادی قرار گرفت.

خبر مرتبط
بلومبرگ مدعی شد / انگلیس، اسرائیل را تهدید کرد

بلومبرگ به نقل از منابع دولتی انگلیس گزارش داد در صورت حمله زمینی اسرائیل به رفح ممکن است لندن صادرات تسلیحاتی خود را به این رژیم قطع کند.

یحیی سریع تصریح کرد: این عملیات در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و در پاسخ به تجاوزهای آمریکا و انگلیس به یمن انجام می‌گیرد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.