با این روش از هم سن و سال هایتان دیرتر پیر شوید

 روند پیری اعضای بدن با یکدیگر متفاوت هستند و عضوی در بدن زودتر از بقیه اعضا پیر می‌شود که باید برای جوان ماندن آن را بشناسید و روند پیری را کاهش دهید.

در واقع ذهن شما در چنین مواقعی بیش از قسمت‌های دیگر بدن پیر می‌شود اما باید سعی کنید که خودتان را از این افکار دور کنید و به این فکر کنید که میلیون‌ها انسان دیگر در جهان دقیقا سن شما را دارند و از طرفی باید اقداماتی را انجام دهید که پروسه پیری شما کندتر شود.

پیری شما به طور وسیعی به طرز فکرتان بستگی دارد و این موضوع در تحقیقات گسترده‌ای به اثبات رسیده است و در واقع خود فرد باعث سرعت بخشیدن یا کند کردن این پروسه طبیعی می‌شود . زمان و ساعت نیز در قسمت‌هایی مثل سطح دریا سرعت بالاتری دارد و این مثال نیز کاملا در مورد سرعت پیر شدن در افراد صدق می‌کند.

محققان در پی مطالعات خود سعی کردند که آزمایش‌های یکسانی را در این باب روی افراد کاملا همسن انجام دهند و آنها در این باره از یک ساعت اتمی استفاده کردند که از یک تکه آلومینیوم ساخته شده بود و با دو سطح از انرژی کار می‌کرد و زمانی که یکی از ساعت‌ها را یک سوم یک متر از دیگری بالا تر آوردند، ساعت بالاتر با سرعت بیشتری نسبت به ساعت پایینی حرکت کرد زیرا نیروی جاذبه کمتری به او غلبه کرده بود.

پس اگر شما هم همین اصل را در زندگی به کار بگیرید و کمی خودتان را نسبت به دیگران رشد دهید، قطعا تفاوت خود را با بقیه احساس خواهید کرد و شاهد دیرتر پیر شدن خود نسبت به همسن و سالانتان خواهید شد و از طرفی می‌توانید با این طرز تفکر و فکر جوان، بدنی جوان نیز داشته باشید.

این نوع پیر شدن و این نوع طرز فکر همراه با بالا رفتن سن، تغییرات کمتری را روی ظاهر شما ایجاد می‌کند و البته که در علم‌هایی مثل ژئوفیزیک راهکارهایی نیز برای این موضوع به طور کاملا کاربردی ارائه شده است که می‌توانید آنها را نیز مطالعه کنید.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.