تیراندازی به ماموران گشت در خرم آباد/ ماجرا چه بود؟

سرهنگ نبی اله قاسمی امروز پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵، در تعاقب درگیری‌های گذشته قصد تیراندازی به سمت منزلی واقع در محله گلدشت را دارند، بلافاصله دو اکیپ گشت انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرم به محل اعزام شد.

وی افزود: به‌محض حضور مقتدرانه گشت‌های انتظامی در محل، سرنشینان مسلح خودرو پژو ۴۰۵ اقدام به تیراندازی به سمت حافظان امنیت می‌کنند و از محل متواری می‌شوند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد با بیان اینکه مأموران اقدام به تعقیب مهاجمین مسلح کردند، افزود: این افراد مسلح مجدد اقدام به تیراندازی به سمت واحد گشت انتظامی مستقر در محور کمربندی کردند.

سرهنگ قاسمی، تصریح کرد: حافظان امنیت با قاطعیت و در یک اقدام متقابل، با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح این افراد مسلح را زمین‌گیر که برای مداوا به مراکز درمانی انتقال، در بازرسی از خودروی آنها دوقبضه سلاح به‌کاررفته و چند فشنگ کشف شد.

وی ضمن هشدار به مخلان امنیت، گفت: افرادی که به هر نحو بخواهند به امنیت و آسایش مردم خدشه‌ای وارد کنند بدانند پلیس با قاطعیت و برابر قانون برخورد خواهد کرد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.