مدیر حوزه علمیه برادران نهاوند، اظهار کرد: ساعتی پیش طی تماس تلفنی با فرزند آیت الله محمدی خبر در گذشت این عالم گرانقدر و پدر شهید را اعلام کردند.

حجت الاسلام عباس مولوی با اشاره به اینکه آیت الله محمدی به علت کهولت سن و تحمل بیماری در بیمارستانی در استان قم در بستر بودند، گفت: مراسم تشیع و خاکسپاری این عالم ربانی روز سه شنبه ۱۹ آذر، ساعت ۹ صبح در قم برگزار و در همان جا به خاک سپرده خواهد شد.

وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته بعد از برگزاری مراسم تشییع و خاکسسپاری پیکر ایشان در قم از طرف مردم، مسئولان و روحانیون شهرستان نهاوند مجلس ختم و یادبودی برای ایشان برگزار می‌شود که به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

وی تصریح کرد: آیت الله مالک کاویانی ملقب به «آیت الله محمدی» در سال ۱۳۰۲ در روستای انوج ملایر متولد و سپس به همراه پدر بزرگوارشان به نهاوند کوچ کردند.

حجت الاسلام مولوی خاطرنشان کرد: این عالم ربانی و برجسته از شاگردان آیت الله بروجردی، آیت الله علیمرادیان و دیگر علمای آن روزگار بود که سابقه بیش از ۴ دهه ریاست حوزه علمیه شهرستان نهاوند را در کارنامه تبلیغی خود داشته است.

  وی گفت: در دوران دفاع مقدس نیز فرزند برومند ایشان شهید محمد مهدی کاویانی (محمدی) در جبهه‌های حق علیه باطل به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند