سرهنگ فرهاد حیدری درباره جزئیات این حادثه گفت: شب گذشته با تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر حضور سارقان منزل در یکی از منازل ویلایی محدوده کلانتری تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.

رئیس کلانتری گاندی توضیح داد: با حضور ماموران در محل، نشانه‌ای از حضور سارقان در منزل مشاهده نشد که برای تحقیقات بیشتر ماموران با تماس‌گیرنده ارتباط تلفنی برقرار و مشخص می‌شود شاکی مالک منزل بوده و ساکن خارج از کشور است که با دوربین‌های مداربسته‌ای که در منزل نصب کرده با گوشی موبایل حضور سارقان را به تعداد ۵ نفر مشاهده می‌کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران بلافاصله وارد عمل شدند، تصریح کرد: ۳ تن از سارقان که در حیاط منزل ویلایی در حال کشیک دادن بودند به محض اینکه متوجه حضور ماموران در محل شدند از محل متواری می‌شوند.

وی اظهار کرد: ماموران پس از مدتی عملیات پلیسی موفق شدند یکی از سارقان که داخل منزل در حال سرقت اموال با همکاری همدستش بود را با استفاده از شلیک ۲ تیر دستگیر و سارق چهارم نیز از محل متواری شد.

کلانتر محله گاندی عنوان کرد: در بازرسی از محل ماموران کوله پشتی‌ای را که حاوی تعدادی آلات و ادوات ارتکاب جرم سرقت بود کشف و متهم را بلافاصله برای بهره‌مندی از کمک‌های پزشکی به یکی از بیمارستان‌های محل منتقل می‌کنند و اکنون تحت درمان است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم تحت تعقیب پایگاه سوم پلیس آگاهی است، افزود: متهم پس از طی طول درمان برای سیر مراحل قانونی و شناسایی سایر جرائم در اختیار پلیس آگاهی قرار خواهد گرفت.