آغاز فروش فوق‌العاده بستیون بهمن

بر اساس این اطلاعیه، متقاضیان می‌توانند نسبت به واریز وجه خودرو به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح امروز تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه بیست و دوم اقدام کنند. این محصول با قیمت یک میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان عرضه می‌شود و زمان تحویل خودرو هفته آخر خرداد ماه ۱۴۰۳ است.

تکمیل فرآیند ثبت‌نام و واریز وجه متقاضیان، صرفا به صورت آنلاین و از طریق پرتال جامع ایرانی به آدرس www.bahman.iranecar.com/bmcars امکان‌پذیر بوده که اطلاع‌رسانی لازم با ارسال پیامک به متقاضیان صورت خواهد پذیرفت.

این خودرو دارای موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو شارژ، حداکثر قدرت موتور ۱۶۶ اسب بخار در ۵۵۰۰ دور در دقیقه، حداکثر گشتاور ۲۵۸ نیوتن متر در ۴۳۵۰ - ۱۵۰۰ دور در دقیقه است.

بستیون T۷۷ دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ است که با ترمز ABS به همراهEBD و EBA عرضه می‌شود. گیربکس دو کلاچه ۷ سرعته، دوربین دید عقب، سیستم تشخیص مانع عقب، تثبیت‌کننده سرعت خودرو (کروز کنترل تطبیقی)، سیستم هوشمند ورود بدون کلید و استارت دکمه ای، آینه‌‌های جانبی جمع شونده به همراه گرمکن و آینه داخلی با عملکرد خودکار ضد تابش نور از دیگر امکانات این خودرو است.

این خودرو همچنین دارای سانروف پانوراما، تودوزی چرم، صندلی برقی راننده و سرنشین به همراه گرمکن، صندلی راننده قابلیت تنظیم در ۶ جهت و صندلی سرنشین در ۴ جهت، سیستم روشنایی مشایعت تا درب منزل و همچنین تمامی چراغ‌ها با تکنولوژی LED است.