شماره روزنامه ۶۰۱۴
|
آرشیو روزنامه شماره ۶۰۱۴ دنیای اقتصاد

اخبار ورزش - روزنامه شماره ۶۰۱۴

 • خوش به حالتان که نیسـتید !

  دنیای اقتصاد: شاید گران‌بهاترین اندوخته هر کشوری، سرمایه‌های انسانی آن باشد. ظهور و بلوغ هر چهره شاخص انسانی، برآیند انبوهی از هزینه‌های مالی، بردباری در گذر زمان و البته استعداد نادری است که طبیعت آن را در وجود هر کسی قرار نمی‌دهد. وقتی همه اینها در وجود یک نفر جمع شد و او جایگاهش را تثبیت کرد، دیگر نوبت حسن استفاده است؛ اینکه بنشینی و از خدمات آنها به کشور لذت ببری.
 • سنگین‌ترین غرامت قطر

  دنياي اقتصاد: با اعلام رسمی باشگاه برنتفورد، سامان قدوس و ۴ بازیکن دیگر در پایان فصل از این تیم جدا می‌شوند. بدین‌ترتیب هافبک ۳۰ ساله ایرانی پس از ۴ فصل و ثبت آمار ۱۰۷ بازی، ۶ گل و ۸ پاس گل (تا پیش از دیدار هفته آخر) لندن را ترک می‌کند تا تیم دیگری برای بازی پیدا کند. در فصل جاری از مجموع ۵ لیگ معتبر اروپایی، قدوس در برنتفورد و سردار آزمون در رم تنها نماینده‌های فوتبال ایران بودند.
 • آخرین تانگو برابر دیوار

  دنياي اقتصاد: ۱۲سال متوالی، مدت بسیار زیادی است. زمانی که طی آن کودکی خردسال خواندن و نوشتن می‌آموزد، وارد اجتماع می‌شود و در نهایت خودش را برای حضور در دانشگاه یا ملحق شدن به بازار کار آماده می‌کند. این طور بگوییم که از زمان پیوستن مارکو رویس به دورتموند، یک بچه می‌توانست تا اواخر دوران نوجوانی‌اش را تجربه کند و از لحاظ قانونی بالغ شود. پس مارکو یک عمر را در دورتموند گذراند.
 • دو بازی پایانی بدون VAR

  دنیای اقتصاد: جام حذفی و لیگ برتر فوتبال به مراحل حساسی رسیده و این دو رقابت به ترتیب به مرحله نیمه نهایی و دو هفته پایانی‌اش رسیده است. حساسیت بالای این مرحله از فصل جاری فوتبال ایران باعث شد که احتمال استفاده از VAR در بازی‌های این مقطع از فصل بالا برود.
 • بلیت استقلال، پنج برابر نساجی!

  ایسنا: استقلال در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه وطنی قائمشهر مهمان تیم فوتبال نساجی مازندران است. سامانه بلیت فروشی این دیدار روز گذشته باز شد و طبق قانون ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه در اختیار هواداران استقلال خواهد بود. در واقع آبی‌ها در این بازی ۶۰۰ هوادار در ورزشگاه خواهد داشت درحالی که تلاش زیادی داشتند تا سهمیه‌شان را افزایش دهند. نکته عجیب در سامانه بلیت فروشی، قیمت بلیت برای هواداران استقلال است. در این سامانه قیمت بلیت برای هواداران نساجی ۵۰ هزار تومان است اما هواداران استقلال باید ۲۵۰ هزار تومان برای خرید بلیت پرداخت کنند! اکنون باید دید آیا باشگاه استقلال به این موضوع واکنش نشان خواهد داد یا خیر.
 • حضور در محل کار پس از استعفا!

  تسنیم: سایت رسمی فدراسیون فوتبال پنجشنبه شب از برکناری سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ خبر داد و اعلام کرد که محمدرضا کشوری‌فرد به عنوان سرپرست این کمیته انتخاب شده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر