کارگزاری بانک سامان دانش بنیان شد؛ نوآوری و دانش در خدمت مشتری

گواهی تأییدیه دانش‌بنیان شرکت کارگزاری بانک سامان، بر اساس ارزیابی انجام‌شده طبق«آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان» و «قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات» مورخ ۱۴۰۳/۲/۱۵ صادر گردید. به گزارش روابط عمومی کارگزاری بانک سامان، پس از اخد مجوز پلتفرم تامین مالی پولسار از فرابورس ایران، اقدامات لازم در خصوص اخذ مجوز شرکت های دانش بنیان صورت پذیرفت. در این گام پس از ارائه درخواست اولیه و مستندات لازم به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ظرفیت های نرم افزاری کارگزاری توسط نمایندگان ارزیابی شرکت های دانش بنیان مورد بررسی و پس از طی شدن فرآیندهای مرتبط، مجوز دانش بنیانی کارگزاری بانک سامان اخذ شد.

دکتر مهرآور مدیرعامل کارگزاری بانک سامان ضمن قدردانی از تمامی عوامل و دست اندرکاران راهبری اخذ مجوز بیان داشتند؛

ما به دنبال نوآوری و تحول در همه زمینه ها هستیم. تیم نرم افزاری ما متشکل از افراد متخصص و متعهدی است که به طراحی و ارائه‌ی راهکارهای پیشرو در فناوری اطلاعات اعتقاد دارند و با افتخار می توانم بگویم از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود در مجموعه کارگزاری بانک سامان استفاده می‌کنیم.

کسب مجوز شرکت های دانش بنیان از جمله پیچیده ترین مجوزهاست که دریافت آن نیاز به بررسی های ویژه کارشناسان دارد و کارگزاری بانک سامان موفق به اخذ مجوز در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای از نوع نوآور با محوریت پلتفرم تامین مالی پولسار شد.

اعتبار و صحت این تاییدیه از طریق سامانه جامع دانش بنیان به آدرس pub.daneshbonyan.ir قابل استعلام می باشد.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.