فروش فوق العاده نهال گردو ژنوتیپ ۷  تنها به قیمت 75 هزار تومان

رپرتاژ آگهی: این نهال در همان سال اول کاشت به بار می نشیند تا باغداران با مشاهده کیفیت محصول آن به این نتیجه برسند که از این به بعد قرار است محصولی متفاوت تر از همیشه برداشت کنند. این گردو بومی کشور ما بوده و بدون هیچ گونه اصلاح ژنتیکی تولید شده است. کارشناسان رویال نهال 15 سال از عمر خود را صرف مطالعه، تحقیق و آزمایش بر روی این گونه کرده اند تا بتوانند نهالی سودآور برای باغداران عزیز تولید کنند.

قیمت این نهال در مقایسه با نهال های خارجی بسیار پایین است؛ در صورتی که اگر جزء گران ترین نهال ها هم باشد، باز هم ارزش خرید و سرمایه گذاری را دارد.

کشف ۷ ویژگی برتر برای گردو ژنوتیپ ۷ نسبت به سایر ارقام گردو

ویژگی های گردو ژنوتیپ رویال برای بسیاری از باغداران ناشناخته است؛ به همین دلیل آن ها ترجیح می دهند که ارقام خارجی گردو را در زمین خود بکارند. در صورتی که اگر با خصوصیات این نهال آشنا باشند، همین امروز تمام ارقام گردویی که در باغستان خود کاشته اند را رها کرده و به کاشت این رقم نهال مشغول می شوند:

۱-در مناطق کوهستانی دچار سرمازدگی نمی شود!

امسال سرما و یخبندان بهاره اغلب باغداران را در اقصی نقاط ایران شگفت زده کرد، البته این اتفاق همه ساله در مناطق سردسیر رخ می دهد؛ ولی امسال مناطق گرمسیر نیز شاهد این سرما هستند. نهال گردو ژنوتیپ 7 بذری به دلیل دیرگل بودن در برابر این سرما مقاومت بسیار بالایی دارد و به همین راحتی ها دچار سرمازدگی نمی شود.

۲-درصد پوکی مغزهای آن صفر است!

در میان نهال های گردو هیچ رقمی را پیدا نمی کنید که درصد تمام شکوفه های آن به میوه هایی درشت و باکیفیت تبدیل شوند؛ اما به جرئت می توان گفت که این اتفاق برای گردو ژنوتیپ 7 بذری افتاده است و درصد پوچی میوه های آن عددی نزدیک به صفر است و این سودآوری صددرصدی.

۳-باردهی از سال  های اول

یکی از مهم ترین ویژگی های گردو ژنوتیپ 7 باردهی سریع آن است. نهال های معمولی که تمام باغداران حداقل یک بار آن ها را در باغستان های خود کاشته اند، بعد از 4 تا 5 سال از زمان کاشت، تازه باردهی خود را آغاز می کنند؛ ولی این نوع گردو از همان سال اول محصول می دهد و در سال های سوم و چهارم به باردهی اقتصادی می رسد. در این زمان می توانید به صورت میانگین در هر هکتار 15 تن گردوی درشت و مرغوب برداشت کنید.

طول عمر آن بیشتر از عمر انسان است

۴-طول عمر آن بیشتر از عمر انسان است!

اگر گردو ژنوتیپ 7 بذری را در باغستان های خود بکارید، نسل بعدی شما هم می توانند از آن سودآوری اقتصادی داشته باشند؛ زیرا این نهال طول عمری 100 ساله دارد و در تمام این سال ها باردهی آن تضمین شده است. اگر بتوانید تمام شرایط لازم برای رشد درخت را فراهم کنید، عمر مفید درخت افزایش هم پیدا می کند.

۵-خودگرده افشان بودن این رقم

گردو ژنوتیپ 7 بذری بر خلاف تمام ارقام خارجی و داخلی گردو، خود گرده افشان است و برای باردهی نیازی به رقم گرده افشان ندارد. این امر سبب می شود تا هزینه کمتری برای خرید نهال بپردازید و در مقابل تعداد نهال بیشتری برای زمین خود استفاده کنید. باز شدن هم زمان نر و ماده نهال سبب می شود تا عمل تلقیح به خوبی انجام شده و تمام شکوفه ها به میوه تبدیل شوند.

۶-خوشمزگی  و پرچرب

تمام افرادی که در طول عمر خود تنها یک بار گردو ژنوتیپ 7 را مزه کرده اند، می دانند که هیچ گردویی به خوشمزگی این گردو پیدا نمی کنند؛ به همین دلیل مشتری دائم آن می شوند. درصد چربی مغز گردو ژنوتیپ 7 بسیار بالا است و همین امر سبب می شود تا محصول بالای این نهال روی دست شما نماند و در کمترین زمان ممکن به پول تبدیل شود.

۷-با خرید این نهال از دردسرهای آفت کشی خلاص می شوید

یکی از پردردسرترین کارهایی که هر باغداری باید برای سلامت نهال های خود انجام دهد، سمپاشی درخت است. عملیات سمپاشی برای از بین بردن آفات و بیماری ها؛ مخصوصاً کرم خراط انجام می شود. نهال گردو ژنوتیپ 7 بذری مقاومت بسیار بالایی در برابر این آلودگی ها و آفات دارد. اگر کوددهی درخت را به موقع انجام دهید، در آینده ای نزدیک درختی فوق العاده قوی و نیرومند خواهید داشت که تبر هم حریف آن نخواهد شد؛ چه برسد به آفت!

خرید نهال گردو ژنوتیپ رویال

خرید نهال گردو ژنوتیپ رویال

رویال نهال هرگز پیشنهادی به ضرر باغداران نمی دهد، بلکه حامی همه جانبه باغداران است و در تلاش است تا تمام باغداران را به آرزوی دیرینه خود؛ یعنی داشتن باغستان تجاری برساند. این امر ممکن نمی شود مگر با خرید نهال های تجاری و باکیفیت.

گردو ژنوتیپ 7 یکی از برترین نهال ها برای کاشت در مناطق سردسیر است و شانس بزرگی برای باغداران محسوب می شود تا بتوانند تنها در عرض 4 یا 5 سال به سودهای میلیاردی دست پیدا کنند و یکی از برترین صادرکنندگان گردوی کشور شوند.

خرید نهال گردو ژنوتیپ

با خرید از رویال نهال این فرصت در اختیار شما قرار می گیرد تا از مشاوره رایگان و تجربیات 30 ساله کارشناسان رویال نهال هم بهره مند شوید و باغداری را با تمام جرئیات مهم آن فرا بگیرید. این فرصت خرید بسیار محدود است؛ زیرا با تمام شدن فصل بهار دیگر قادر به کاشت گردو ژنوتیپ 7 بذری نخواهید بود؛ پس از همین الان به فکر آینده خود باشید و برای خرید نهال گردو از رویال نهال اقدام کنید.حداقل فروش گردو ژنوتیپ 50 اصله می باشد.

09141811520

09301811520

09981811520

برای مشاوره در خصوص نهال گردو و اطلاعات بیشتر به سایت ROYALNAHAL.COM مراجعه نمایید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.