طرح کاشت نهال گردو ژنوتیپ 7 با قیمت 80 هزار تومان

رپرتاژ آگهی: این نهال برای اولین بار توسط مهندسان رویال نهال تولید و به ثبت رسیده است و تنها در همین نهالستان هم به فروش می رسد. این نهال با وجود ویژگی های منحصر به فرد خود و تولید محصولی تجاری و بازار پسند، تنها با قیمت 80 هزار تومان به فروش می رسد که این قیمت برای یک نهال تجاری پیشنهاد بسیار شگفت انگیزی است؛ پس این فرصت ویژه را از دست ندهید و همین امروز سفارش خود را ثبت کنید.

توجیه اقتصادی خرید گردو ژنوتیپ ۷ به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور

اولین موردی که باغداران باید قبل از خرید نهال به آن توجه کنند، توجیه اقتصادی نهال برای کاشت است. اگر نهالی را با کمترین قیمت بخرید؛ ولی باردهی اقتصادی نداشته باشد، هیچ سودی نبرده اید. گردو ژنوتیپ 7 از آن دسته نهال هایی است که باردهی بسیار بالاتری نسبت به ارقام خارجی دارد. کیفیت محصول آن نیز بسیار بیشتر از ارقام مشابه است.

این نهال اصلاح شده است؛ بنابراین اغلب صفاتی که منجر به بیماری یا آفت درخت می شوند، از آن حذف شده است. علاوه بر این در این اصلاحات انجام شده بر روی نهال، درصد پوچی گردوهای آن به صفر رسیده است. این یعنی تک تک شکوفه های درخت در آینده ای نزدیک به گردوهایی درشت، مرغوب و با درصد چربی بالا تبدیل می شوند. طعم این گردو به دلیل چربی بالا بسیار مطبوع و دلپذیر است و مشتریان بسیار زیادی دارد. قیمت فروش این گردو در بازار ایران و بازارهای جهانی بسیار بالا است و فروش آن ها سود فراوانی به همراه دارد.

عمر مفید گردو ژنوتیپ 7 بالغ بر 100 سال پیش بینی می شود؛ در صورتی که بهترین ارقام خارجی گردو تنها 70 تا 80 سال عمر مفید و اقتصادی دارند؛ این یعنی یک سرمایه گذاری مطمئن و بلند مدت. از بارزترین ویژگی های گردو ژنوتیپ که آن را از رقبای خود متمایز می کند، عدم نیاز به پایه گرده افشان است. تمامی ارقام خارجی گردو برای باردهی نیاز به یک رقم گرده افشان دارند، اما گردو ژنوتیپ 7 تنها نهال گردویی است که نیاز به گرده افشانی ندارد و گل های نر و ماده آن، به صورت همزمان باز می شوند.

با خرید گردو ژنوتیپ 7 مهارت خود را در باغداری را به رخ همه بکشید

با خرید گردو ژنوتیپ 7 مهارت خود را در باغداری را به رخ همه بکشید

هیچ کس باور نمی کند که شما بتوانید نهالی را بکارید که از همان سال اول به باردهی برسد؛ زیرا باردهی نهال های معمولی گردو از سال های چهارم و پنجم کاشت آغاز می شود. گردو ژنوتیپ 7 یک نهال معمولی نیست. این نهال با اصلاحاتی که بر روی آن انجام شده، باردهی خود را از همان سال ابتدایی کاشت آغاز می کند. البته در سال اول نباید انتظار برداشت محصول چندانی را داشته باشید.

باردهی اقتصادی این نهال در سال چهارم بعد از کاشت است. در این زمان است که شما باید خود را برای ثروتمند شدن آماده کنید؛ زیرا می توانید در هر هکتار از زمین خود حدود 10 تا 15 تن محصول ناب و مرغوب برداشت کنید. وزن هر عدد از گردوهای ژنوتیپ 7 در حدود 16 گرم است که 75 درصد آن را مغز تشکیل می دهد.

برداشت محصول از درختان برافراشته همیشه به عنوان یک چالش بزرگ در زمان باردهی نهال محسوب می شود و نیاز به ماشین آلات مخصوص دارد، اما گردو ژنوتیپ 7 به دلیل پایه کوتاه بودن این مشکل را ندارد. ارتفاع این درخت در زمان بلوغ تنها 4 تا 5 متر است. شما می توانید بالاترین گردو را که در بالاترین نقطه نهال است را به راحتی برداشت کنید.

فراموش نکنید که این درخت به دلیل ارتفاع کم، دارای گستردگی تاج است؛ بنابراین باید در زمان کاشت فاصله مناسب را رعایت کنید. این فاصله معمولاً 6 در 7 متر در نظر گرفته می شود. شما می توانید با برقراری تماس با کارشناسان رویال نهال تمامی شرایط و نکات لازم در خصوص کاشت گردو ژنوتیپ 7 را به صورت رایگان فرا بگیرید و باغداری را با روش های نوین امروزی آغاز کنید.

با رویال نهال موفقیت در باغداری یک ساله محقق می شود

با رویال نهال موفقیت در باغداری یک ساله محقق می شود

رویال نهال تنها یک نهالستان معتبر برای خرید نهال نیست. رسالت رویال نهال فراتر از این حرف ها است. کارشناسان رویال نهال از همان ابتدایی که تصمیم به احداث باغستان می گیرید در کنار شما هستند و بهترین پیشنهادها را برای کاشت در زمین شما ارائه می دهند. بعد از خرید هم راهنمایی های لازم در خصوص کاشت، کوددهی، هرس کردن، آبیاری، میزان نور، فاصله کاشت و هر آنچه در این خصوص نیاز دارید را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

نهال های رویال نهال با ضمانت باردهی به فروش می رسند؛ یعنی اگر به هر دلیلی خشک شده یا ریشه زایی آن ها انجام نشود، کارشناسان رویال نهال پاسخگوی خسارت شما هستند. البته این امر بسیار بعید است؛ چون این نهال ها در بهترین شرایط ممکن پرورش یافته اند و دارای گواهی نامه بهداشت و شناسنامه از جهاد کشاورزی هستند.

خرید نهال گردو ژنوتیپ

برای خرید گردو ژنوتیپ 7 نیازی به سرمایه اولیه بسیار بالا ندارید؛ زیرا این نهال در طرح فروش ویژه رویال نهال تنها به قیمت 80 هزار تومان به فروش می رسد. اگر از قیمت نهالستان های کوچک مطلع باشید، می دانید که امروز نهال هایی با کیفیت بسیار پایین با این قیمت به فروش می رسند؛ بنابراین خرید نهال گردو ژنوتیپ ۷ با قیمت ۸۰ هزار تومان تنها یک هزینه نیست؛ بلکه یک سرمایه گذاری مطمئن و پایدار است.

شما باغداران عزیز می توانید همین امروز با کارشناسان رویال نهال تماس گرفته و باغداری نوین را با خرید این نهال ویژه آغاز کنید.

09141811520

09301811520

09201811520

04445231520

برای اطلاعات بیشتر در خصوص نهال گردو به سایت ROYALNAHAL.COM مراجعه نمایید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.