فروش ویژه نهال گردو ژنوتیپ تیپ 7 ، فقط تا 25 اسفند

رپرتاژ آگهی: گردو ژنوتیپ 7 جایگاه نخست را در میان انواع ارقام تجاری گردو به خود اختصاص داده است. این نهال ویژگی های منحصر به فردی دارد که قطعاً با آگاهی از آن ها، همین امروز برای خرید این نهال اقدام می کنید. رویال نهال تنها نهالستان ارائه دهنده گردو ژنوتیپ 7 است. در واقع این نهال برای اولین بار توسط مهندسان رویال نهال تولید و به ثبت رسیده است.

مزایای گردو ژنوتیپ ۷، از ۷ مورد هم بیشتر است!

گردو ژنوتیپ ۷ ویژگی های بسیار بارزتری نسبت به سایر ارقام خارجی و ایرانی گردو دارد؛ به همین دلیل مورد توجه بسیاری از باغداران قرار گرفته است. گردو ژنوتیپ ۷ از معدود گردوهایی است که هیچ اصلاح ژنتیکی بر روی آن صورت نگرفته و با جهش های طبیعی به وجود آمده است. اینکه با این درجه از اطمینان می گوییم گردو ژنوتیپ ۷، در میان  ۴۰۰ ژنوتیپ برتر گردو رتبه نخست را دارد، بعد از ۱۵ سال آزمایش و تحقیق در رویال نهال مشخص شده است.

برای باردهی گردو ژنوتیپ ۷ منتظر نمی مانید

یکی از مهم ترین مزایای این نهال باردهی آن از همان سال اول کاشت است. درست است که هیچ نهالی در سال های اولیه رشد خود به باردهی اقتصادی نمی رسد، اما تولید میوه های نوبرانه، آن هم در سال اول کاشت، نوید بخش شکوفایی درخت در سال های آینده است. با باردهی درخت در سال اول، با کیفیت و مرغوبیت میوه های آن آشنا می شوید و با سرعت بیشتری بازار فروش محصولات خود را پیدا می کنید.

در زمان خرید این نهال نیاز به رقم گرده افشان ندارید

در زمان خرید این نهال نیاز به رقم گرده افشان ندارید

یکی از مهم ترین اصول برای پرورش درختان، انتخاب رقم مناسب برای گرده افشانی است. اگر گرده افشانی میان درختان صورت نگیرد، محصولی هم در کار نخواهد بود. در میان ارقام تجاری گردو، تنها گردو ژنوتیپ 7 است که برای باردهی نیاز به رقم گرده افشان ندارد و به عبارت بهتر خود گرده افشان است. به این ترتیب می توانید به جای ارقام گرده افشان، خود گردو ژنوتیپ را بکارید و محصول بیشتری از یک هکتار باغ خود، برداشت کنید.

بالاترین گردوهای این نهال را هم می توان برداشت کرد

گردو ژنوتیپ 7 جزء درختان سر به فلک کشیده نیست. این نهال از جمله نهال های پایه کوتاه است و ارتفاع آن نهایتاً به 5 متر می رسد. این امر مزیتی مهم برای باغداران است؛ زیرا برای برداشت محصولات خود نیازی به استفاده از ابزارهای پیچیده و گران قیمت ندارند. کوتاهی ارتفاع این درختان سبب می شود تا گستردگی بیشتر و تاج پهن تری داشته باشند؛ بنابراین در زمان کاشت این نهال ها باید فاصله مناسب که معمولاً 6 در 7 متر در نظر گرفته می شود را رعایت کنید.

تولید خوش طعم ترین و چرب ترین مغز گردو

همانطور که نهال ژنوتیپ 7 با سایر ارقام متفاوت است، گردوهای آن نیز متمایزتر از تمام ارقام است. میزان چربی مغز گردو ژنوتیپ 7 بسیار زیاد است و این ویژگی برای افرادی که گردو برای روغن گیری خریداری می کنند، بسیار مهم است. درصد پوچی در میان گردوهای ژنوتیپ 7، بسیار کم و تقریباً صفر است. طعم این نوع گردو بسیار خاص و بازارپسند است و به سرعت در بازارهای جهانی به فروش می رسد.

سرمایه گذاری مطمئن و پایدار را با گردو ژنوتیپ 7 تجربه کنید

یکی از مهم ترین مزایای اقتصادی نهال گردو ژنوتیپ 7، عمر اقتصادی آن است که بالغ بر 100 سال پیش بینی شده است. سایر ارقام تجاری گردو حداکثر 70 تا 80 سال عمر مفید دارند و پس از آن باید با نهال های جوان تعویض شوند، اما گردو ژنوتیپ 7 اگر به درستی مراقبت شود، بالای 100 سال عمر می کند.

نهال گردو ژنوتیپ 7، تحولی در باغداری و راهی برای افزایش درآمد

مقاومت در برابر مهم ترین آفت درخت گردو

چند سالی است که کرم خراط به عنوان مهم ترین آفت درخت گردو، خسارت های زیادی به باغستان ها وارد می کند. گردو ژنوتیپ 7 یکی از مقاوم ترین نهال ها به این آفت و سایر آفت های تهدید کننده درخت گردو است. با خرید این نهال دیگر نگران آفت زدگی آن نباشید و باغستان خود را با خیال راحت احداث کنید.

مقاومت بالا در برابر سرما بهاره

یکی از چالش های همیشگی باغداران در مناطق سردسیر، خشک شدن و ریزش شکوفه ها در برابر سرمای بهاره است. این سرما تمام زحمت باغداران و یک سال انتظار آن ها برای باردهی درخت را به هدر می دهد. اگر ساکن مناطق سردسیری، کوهستانی و معتدل هستید، می توانید با خرید گردو ژنوتیپ 7 از رویال نهال به این معضل بزرگ پایان دهید؛ زیرا گردو ژنوتیپ 7 دیر گل است و مقاومت بالایی در برابر سرمای بهاره دارد.

قیمت گردو ژنوتیپ با این همه مزیت با سایر ارقام گردو برابری می کند

با وجود این همه مزیتی که برای نهال گردو ژنوتیپ ۷ بیان کردیم، بسیاری از باغداران تصور می کنند که با نهالی گران قیمت مواجه هستند؛ اما اینطور نیست. قیمت ژنوتیپ ۷ بسیار مناسب است و در واقع با سایر ارقام تجاری گردو برابری می کند.

خرید نهال گردو ژنوتیپ

خرید گردو ژنوتیپ رویال از اولین تولید کننده این نهال در کشور

همانطور که در ابتدای امر بیان کردیم، این گردو به صورت اختصاصی و تنها در رویال نهال موجود است. رویال نهال بزرگ ترین نهالستان غرب کشور است که تمرکز خود را روی نهال گردو معطوف کرده است و بیش از 5 هکتار از اراضی خود را زیر کشت این نهال برده است. شما باغداران عزیز می توانید تجاری ترین و کمیاب ترین گردوها؛ مانند گردو ژنوتیپ 7 را با قیمت بسیار ویژه و با تخفیفات عالی از رویال نهال خریداری کنید و در ضمن خرید از مشاوره رایگان کارشناسان رویال نهال نیز بهره مند شوید. این نهال گردو را فقط به قیمت ۸۰ هزار تومان از نهالستان رویال نهال آرمین قاسمی خرید کنید و از خرید خود لذت ببرید. (حداقل ارسال ۳۰ اصله)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

برای خرید نهال گردو و اطلاعات بیشتر به سایت ROYALNAHAL دات کام مراجعه نمایید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.