معرفی توانمندی‌های صادراتی قشم در ایران اکسپو 2024

دنیای اقتصاد- قشم :  مسعود آل عبایی اظهار داشت: همچنین بسته‌های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی، نفت و انرژی، صنعت، شیلات و گردشگری جهت معرفی فرصت های جزیره قشم، به متقاضیان ارائه می شود.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته جمعی از تولید‌کنندگان محصولات صادرات محور قشم در حوزه های مختلف صنعتی، شیلات، بازرگانی و گردشگری نیز در این نمایشگاه با حضور در غرفه منطقه آزاد قشم به معرفی توانمندی ها و محصولات خود می پردازند.

به گفته مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم؛ با افزایش سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی در منطقه آزاد قشم، این منطقه می‌توانند نقش عمده‌ای در رونق تولید و توسعه بازارهای صادراتی، ایفا کنند.

آل عبایی در پایان خاطرنشان کرد: حضور فعال سازمان منطقه آزاد قشم در ششمین نمایشگاه بین المللی ایران اکسپو ۲۰۲۴ می تواند زمینه را برای معرفی بهتر توانمندی های موجود، ایجاد بازارهای جدید صادراتی، ارتقا و توسعه بازارهای موجود در سطح بین المللی و صادرات هرچه بیشتر از این منطقه فراهم کند.

بنا بر این گزارش، ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران (ایران اکسپو ۲۰۲۴) به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صادراتی کشور از ۸ لغایت ۱۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و بیش از سه هزار تاجر و بازرگان خارجی از بیش از ۹۰ کشور جهان، حضور خواهند داشت.