هرمزی در مورد تامین و تضمین قطعات خودروهای برقی نیز با تاکید بر اینکه خودروساز کیفیت و تامین قطعات را نیز تضمین کرده است، گفت: باتری این خودروها تا ۵ سال ضمانت دارد و خدمات پس از فروش آن نیز تا پنج سال خواهد بود.

وی در مورد نوسازی ناوگان اتوبوسرانی نیز گفت: قرار داد خرید ۲۵۰۰ دستگاه اتوبوس داخلی را منعقد کرده‌‌‌ایم و در کنار آن قرارداد خرید ۲۵۰۰ دستگاه اتوبوس برقی با شرکت‌های دیگر را بسته‌‌‌ایم و قرار است ظرف ۶ ماه وارد چرخه شوند که البته بنا داریم این اتوبوس‌‌‌ها را تحت عنوان شرکت‌های خود شهرداری مدیریت کنیم؛ به‌گونه‌‌‌ای که تحویل بخش خصوصی نمی‌شود؛ بلکه سهامدارش سازمان ذخیره بازنشستگی است و قرار نیست سرمایه شهر را به بخش خصوصی واگذار کنیم بلکه در نظر داریم که راننده جذب کنیم تا روی اتوبوس‌‌‌ها کار کنند.

هرمزی در مورد نوسازی موتورسیکلت‌‌‌ها نیز تصریح کرد: توافق خرید ۱۵۰‌هزار موتورسیکلت برقی انجام شده؛ اما در حال حاضر در مرحله انتخاب برند هستیم و آنچه مسلم است تهران با این حجم آلایندگی موتورسیکلت‌‌‌ها باید به سمت برقی‌سازی پیش برود.

وی با تاکید بر اینکه در قرارداد با شرکت‌های چینی، علاوه بر خرید موتور، اتوبوس، تاکسی و... به خرید دوربین‌‌‌های کنترل ترافیک نیز توجه شده است، گفت: ۴۰۰ میلیون یورو ارزش قرارداد منعقد‌شده در این حوزه است و البته دقت داشته باشید که بخشی از این قرار‌داد نرم‌افزاری و بخشی از آن سخت‌افزاری است.